Servise goturdugunuz arcinizin basina bu ola gelse ne yapardiniz?

hotlevel

Yunus BAHÇIVAN , Clio 4 - 4884,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi çok teşekkür ederim bi üst mesajda Hakkı abiden alıntılayıp yazdıklarıma bakabilir misin düşünceni merak ediyorum.Yönlendirmeye ihtiyacım var

Geçmiş olsun kardeşim, yeni konsol yerine oturur merak etme, servisten bu malzemeyi değiştireceklerine dair bir belge alsan iyi olurdu...

hotlevel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam normalde sessiz kalmam ama bayi genel müdürü çok iyi bi insan tanışmıştım o yüzden huzursuzluk olmasını istemedim.Atölye şefi de çok iyi olunca işçi hatası için ortalığı ayağa kaldırmadım.Servis gerekeni yapmazsa önce servis müdürü,genel müdür, renault mais ve şikayet var şeklinde ilerlemeyi düşünüyorum.Onlarada bu şekilde söyledim.

Düzeltmek zorundalar artık zaten. Ben sizin yerinizde olsam sikayetvar.com vs bilimum sesimi duyuracağım yere, o vandallığı yapan elemanın adını bile yazarım. Atsınlar işten ! Önce işe, mesleğe saygı yani. Sizi tebrik ederim yine de sakin kalabilmişsiniz, ben aynı soğukkanlığı gösteremezdim...

nilemec

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun siz gayet kibar ve çözüm odaklı davranmışsınız ben olsam orayı sanırım ayağa kaldırırdım :) Ancak hatırlatayım söz uçar yazı her zaman kalır bence zorlayın...

hotlevel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyv Abi süpersin aynen öyle hani adamla ters bi bakışmamız falan olsa ona yorucam ama olaydan sonra gördüm adamı da düşün yani

işin komik yanı çıkarmaya çalıştığı parçalar o derece kolay çıkan parçalarki ben bile tamirci olmadığım halde o parçaları elimde takım anahtar bile olmadan 5sn de çıkardım.

dahada komik olan yanı çizgilerin olduğu yerler parçaların çıkabileceği yerler bile değil bu seks yapacam derken hatunun dizine hedef koymak gibi bir şey :)

hotlevel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolasın hocam ufak bişey de olsa aklına takılmıştır ama sıkma canını ne kadar titiz olursak o kadar kötü oluyo ben kendime dert ettim arabadan soğumaya başladım daha 2 ayda.

geçmiş olsun hocam arkadaşların dediği gibi bi tutanak yazılı bir belge alsanız iyi olurdu aslında

ben de geçen gün servise kendi keyfim için bi düğme taktırmaya gittim ustanın biri nedendir bilmiyorum bi hışımla girişti kapağa sonra tırnağın birini kırdı dedim abi ne yaptın böyle ya ses yaparsa. ses yaparsa gel hallederiz dedi bakalım şimdilik bi sıkıntı yok ama kendi kaşıntım olduğu için bişi de diyemedim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Abi çok teşekkür ederim bi üst mesajda Hakkı abiden alıntılayıp yazdıklarıma bakabilir misin düşünceni merak ediyorum.Yönlendirmeye ihtiyacım var
Servis çalışanları fazla iyi niyetli geldi bana :) bir kaç gün bekleyelim bakalım, forumda açtığın konunun gününe kadar her şey yazıyor, gerekirse forumdaki konu linkiyle beraber Mais e mail atarsın...

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun ilk günden beri başlığı takip ediyorum...

Sökmeye çalışırken nasıl bu hale getirmiş ben bir türlü çözemedim.Mantıkta getiremiyorum.Sanki söküp bir yere koyup bu hale gelmiş yada üzerine bir şey koymuş çizmiş gibi sanki.Adamlar iyi niyetli olunca sizde pozitif yaklaşmışsınız bende aynı şeyi yapardım sanırım umarım sorunu çözerler ancak arkadaşların belirttiği gibi söz uçar yazı kalır olsada çözüme yönelik mahcubiyetleri insanda olumlu izlenim bırakıyor bakalım sonuç ne olacak.

tekrar geçmiş olsun çözülür sonuçta plastik bir parça.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Büyük geçmiş olsun ama Renault yetkili servisi hiç bir zaman ayıbının üstünü örtmez unutmayın getirticez dedilerse getirirler sabır edin aynı zaman da gelen parça yerine cuk diye oturacaktır emin olun tekrar geçmiş olsun

hotlevel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ogleden sonra atolye sefi aradi arabayi goturdum degistirdiler abi sorun cozuldu tabi o sokulirken bi kac yerde ufak yaralanmalar oldu ama onu da gormezden gelicem yoksa akil sagligim gidicek cok kafama takiyorum :)

Servis çalışanları fazla iyi niyetli geldi bana :) bir kaç gün bekleyelim bakalım, forumda açtığın konunun gününe kadar her şey yazıyor, gerekirse forumdaki konu linkiyle beraber Mais e mail atarsın...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayıplarını kapatmalari iyi ama hiç olmaması daha iyi geçmiş olsun dileği ile