Sıfır Araç Alırken Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler.

sahin_33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aykut abı oncelıkle merhaba bende yenı uye oldum. soruna cevap vermek ıstedım. aracın boyasına olcum yapılırken standart degerler aynı olması gerekıyo fakat bazı noktalarda plastık camurluk vs olcum vermez kokulacak bı durum yok dıger sıkıntı ve ınsanları korkutan ıse araclar serı uretım makına ıle boyandıgı ıcın tabancaların puskurtme ıslemı yapan kısmına yakın yerlerde cok hafıf bı kalınlık soz konusu bunuda artık bırazcık dıkkat ederek anlayabılırsınç ıyı gunler.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sıfır araç alacaklar için güncelleyelim...

tozcam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mart ayında aracımı teslim almaya gittiğimde etrafında dolaşırken arka tamponda rutuş olduğunu fark ettim o kadar özensiz yapılmıştı ki parmakla sürülmüştü boya sanki galiba aracı ulaşım esnasında çarpan kişi kendi imkanlarıyla boyamış serviste fark edilse tamamını boyarlardı ve anlaşılmazdı. Aracı bu şekilde alamayacağımı söyledim. Onlar da başka bir sıfır aracın tamponuyla değiştirdiler. eksik olarak sonradan fark ettim sağ arka tekerdeki paçalık yoktu bana 65 tl ye maloldu. Bir de yine sonradan fark etim ön tamponda sağ çamurlukla birleşim çizgisi nizami değildi. Tabi bunlar araçtan soğumama sebep oldu. Sıfır araç alıp bu tür sorunlarla karşılaşmak hoş değil. gerçekten çok dikkat etmek gerekiyor hatta bu işlerden anlayan bir kişiyle gittmek gerekiyor bi de en önemlisi araç daha size tahsis edilmeden aracınızı seçmeniz bence en önemlisi biz bize ne verirlerse onu alıyoruz şase numarası daha bize tahsis edilmeden seçmek gerekiyor ama acele ediyoruz ne çıkarsa bahtıma diyoruz.

evrctn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar boya ölçüsü cihazda 300 - 500 veya üstü yazıyorsa geçmiş olsun. Normal şartlarda 100-120 kadar olmalı. .

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş. bunlar yeterlimidir? güncel eklenecekler varmıdır? birde artık stepneler daha küçük geliyor sanırım. aynı olması biraz zor gibi.

ssolmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Renault captur icon edc 1.5 dci araç aldım.İlk önce çarşamba aracın geleceği söylendi sonra Bugün teslim edileceği söylendi. fakat bayiyi aradım aracın henüz gelmediğini hafta sonu bayiye ulaşacağını pazartesi fatura kesilip salı günü öğleden sonra teslim edileceği söylendi. Bu paylaşımınız çok yaralı olmuş. Teşekkür ederim.
Arac hakkında bilgi almamız mümkünmü teslimatta tam kesin bir bilgi verilmemesi ve bu şekilde teslimatın sürekli uzatılması normal midir. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ayrıca forum'a yeni katıldım sıfır araç ilk kullınımda motor açma gibi bir konu varmı yada bu konu ile ilgili bir başlık öneri.

Herkese hayırlı Ramazanlar.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende araç almadan bu konudan faydalanmıştım teşekkürler.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben konuyu bayagi forumda yayinladim :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir konu teşekkürler :eyv