Sıfır araç almak da çözüm değil bu ülkede kadjar...RESİMLİ...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Allah sahibine sabır versin bu aracın.Trim sesi çok rahatsız eder bu araçta.Sahibi bence de aracı teslim almayıp hemen mahkemeye başvurmalı.

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu durum karşısında sakin kalmak her babayiğidin harci değil...

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten servisler yedek parça olarak hala çok eksik.Geçenlerde 2010 megane için torpido çıtası sordum servisteki adam o ney diyip yüzüme bakıyor., parça kodunu veriyorum
oyle bir parça yok renault üretmemiş diyor.Nasıl olur ,şema burda (http://renault.epcdata.ru/megane2/1...hatochniy_yashik/01008183/badge_exception-12/) resmi siteden aldım diyorum inatla yok diyor.
Clio 4 ün sis farı çerçevesi
parça bu ;ocikmacom2235652053128CLiO_4_SiS_cERcEVESi_NiKELAJ.jpg
,yav allah aşkına ne maliyeti var bu parçanın plastik dışı krom rengi kaplı bilezik gibi bişey hemde tanesi 368 tl olurmu... İnsaf vicdan ya...
Karar sizin diyecek hiçbişeyim kalmadı...

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın sahibine Allah sabır versin. olay servislerde bitiyor ama reno bu servislerin hepsinden sorumludur. onların ayıbı renonun ayıbıdır.satış bayiisi ve servisi dava etmesi gerekir bence, ama süreç boyunca arabasız kalacağı kesin.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın sahibi her kimse sıkıntı çok büyük.
Ben olsam bu aracı kapıma koymazdım, mahkeme yolu ile değişimini sağlardım...

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten servisler yedek parça olarak hala çok eksik.Geçenlerde 2010 megane için torpido çıtası sordum servisteki adam o ney diyip yüzüme bakıyor., parça kodunu veriyorum
oyle bir parça yok renault üretmemiş diyor.Nasıl olur ,şema burda (http://renault.epcdata.ru/megane2/1...hatochniy_yashik/01008183/badge_exception-12/) resmi siteden aldım diyorum inatla yok diyor.
Clio 4 ün sis farı çerçevesi
parça bu ;ocikmacom2235652053128CLiO_4_SiS_cERcEVESi_NiKELAJ.jpg
,yav allah aşkına ne maliyeti var bu parçanın plastik dışı krom rengi kaplı bilezik gibi bişey hemde tanesi 368 tl olurmu... İnsaf vicdan ya...
Karar sizin diyecek hiçbişeyim kalmadı...
Ürettikleri kıçı kırık araçları zaten dünya pahasına satıyorlar bir de bu gibi maliyeti 10 lirayı geçmeyen zımbırtılara dünya para istemezler mi,çok sinir oluyorum.
Yok arkadaş,ülkede 16 milyon taşeron işçi var ve bir o kadar da asgari ücretli işçi var ama araç satışları rekor kırıyor.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç sahibi arkadaşa da çok geçmiş olsun.Gerçekten başına gelenler çok kötü bir durum.Acilen şikayet dosyasını(değişim) oluştursun ve avukatına vekalet versin.Bu araç hatalı olabilir ama müşteriye satılacak vasfını çoktan yitirmiş.Satan bayi geri alsın deneme sürüş aracı olarak kullansınlar daha iyi.

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anliyamadigim bir kac husus var aracin faturasi kesilmeden satis nasil yapiliyor?
Heleki mtv si odenememis bir aracin ruhsati nasil cikiyor? Nasil plakasi takiliyor?
Arac sahibi neden maliyeye araci satin almis oldugu yeri fatura kesilmedigi icin sikayet etmiyor?
Fatura kesilmediyse bir baska servis nasil sorun nedeniyle arabanin heryerini sokuyor?
Hikaye bana biraz cakma geldi arkadaslar

Yakıt dediğin yakılır

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anliyamadigim bir kac husus var aracin faturasi kesilmeden satis nasil yapiliyor?
Heleki mtv si odenememis bir aracin ruhsati nasil cikiyor? Nasil plakasi takiliyor?
Arac sahibi neden maliyeye araci satin almis oldugu yeri fatura kesilmedigi icin sikayet etmiyor?
Fatura kesilmediyse bir baska servis nasil sorun nedeniyle arabanin heryerini sokuyor?
Hikaye bana biraz cakma geldi arkadaslar

Yakıt dediğin yakılır

kıhkıh
çok var böyle örnekler...
mesela...

https://www.sikayetvar.com/renault-clio-sifir-aracta-sorun-cikti

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesela....sorunlu bir kadjar daha... çok var çok....

https://www.sikayetvar.com/renault-kadjar-15-dizel-aracimin-suresiz-serviste-kalmasi

Renault Kadjar 1.5 Dizel Aracımın Süresiz Serviste Kalması.Renault Kadjar aracı geçen sene aldım. Araç Star stop kontrol ettir uyarısı veriyor 10 defadır aracımı servise götürüyorum. 4 defa akü doldurdular, 3 defa debriyaj kontaktörünü değiştirdiler, 2 defa yazılım yüklediler. En sonunda da araç bizde süresiz kalacak dediler. Aracı verdim 15 gün sonra aradılar enjeksiyon beynini değiştirmişler hata hala düzelmedi, yarın tekrar çağırdılar Fransa'ya aracın bilgilerini göndereceklermiş. Araçta hata var bulamıyorlar. Durmadan izinli olduğumda servise gidip izin günümü serviste geçiriyorum. Sıkıldım artık.