Sigorta Verilerine Göre Kadınlar Erkeklerden Daha İyi Sürücü :)

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende diyorum yol vermediğim halde bu bayanlar burnunu neden hep sokuyor meğer hocalar öğretiyormuş bak seen :) keşke direksiyonla kendileri arasındaki mesafeyide ayarlamayı öğretseler bazılarını görüyorum arabayı koltuk kullanıyor sanki ;)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Bende diyorum yol vermediğim halde bu bayanlar burnunu neden hep sokuyor meğer hocalar öğretiyormuş bak seen :) keşke direksiyonla kendileri arasındaki mesafeyide ayarlamayı öğretseler bazılarını görüyorum arabayı koltuk kullanıyor sanki ;)

bizim iş yerinde ulaşımı sağlayan bir erkek şoförün aynen bu şekilde direksiyonu kucaklayarak kullanması, silecekleri direksiyonu bırakarak silecek kolunu tutup çalıştırması vb sorunlar yüzünden bir gün sinir krizine girdim ve nişanlımın-annemin baskılarıyla artık kendi aracımı almam gerektiğini kavradım:D

tr deki kurslarda başla kontrol istisna hocalar dışında öğretilmiyor, ancak yurt dışında fix miş mesela. eğer öyle kullanan biri olsa benim hocam kesin bak bakalım aynaları görüyor musun şuradaki ağacı, konteynırı ya o araç olsaydı derdi, bu tarz yöntemlerle her şeyi yaşatarak gösteriyorlar çünkü işini bilenler. ama bir de özel ders veriyorum diyip, boş alanda çalıştıranlar varmış, e bu insanlar ne yapsın ???

beni korkutan anlar, direksiyonun üzerinde sadece alın-saç gördüğüm zamanlar, yolu nasıl görüyor diye endişeleniyorum eğer arkamdaysa, ama görüyorlar herhalde, umarım, inşallah :S

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rakamlar ciddi anlamda farklıymıs %47 - %49 bumu yani derdiniz :D
ben bayan sürücü görünce kendimi ondan uzaklaştıranlardanım bazen gerçekten trafiği alt üst ediyorlar :D