Simit mi Silindir Lpg Tankı

Hangi Lpg Tankı

• Kullanılan toplam oy
    40

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüpü 2006 da ilk taktırırken tüpçüye simit tak demiştim ama allem etti kallem etti silindir taktır taktırmıştı daha iyi oluyo diye

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabadan arabaya değişir bence.
bende megane 1 var. boyuna bagajı daha geniş.
tankın olduğu yer çok dipte kalıyor, ince uzun bir silindir tank var.
rahat 3 bavul sığıyor, stepnede duruyor.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simit tankı hem yer açısından ferahlık versede bu sefer stepne sorunu çıkıyor ortaya ki o da beni sinir ediyor ama kararlara bakılırsa arkadaşlar simiti öneriyor yapacak birşey yok :eyv

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence simit taktır. Stepne olayinida bulabilirsen pilot stepne al. Biraz maliyetli or ama kullanışlı olur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mahonigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende simit tavsiye ediyorum hele benim gibi hb araçlara daha çok tavsiye ediyorum :eyv

Ehveniser1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım HB,simit tank takıldı fakat stepne sıkıntısı cidden var.Uzun yolda sıkıntı olursa stepne gerekir,yanında taşımak da eşya alanını kısıtlar.İyi düşünmelisin.

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim uzun zamandır benzinli aracımız yok ama daha önceki aracımızda simit tank vardı. Stepnenin yerinde olduğu için stepneyi üste koyuyorduk. Ama uzun yolda yük koyma olarak düşünürsek yine simit tank önde bence çünkü simit tankı takıp sonra stepneyi normal yük gibi bagaja koymanız durumunda silindir tank taktırıp stepneyi yerine koymanız durumundan daha fazla bagaj kalır. Hem de stepne hareketli bir şey olduğu için mutlaka koyacak bir boşluk bulunur(yan koyarsınız yatırır yükleri üzerine koyarsınız kenara bir yere diklersiniz falan) fakat silindir tank olursa onu yerinden oynatamazsınız ve hep ona bağımlı kalırsınız. Diğer abilerimin de dediği gibi artık her yerde yakıt imkanı var. Yerinizde olsam direkt olarak simit tankı seçerdim. Kolay gelsin. İyi Forumlar.

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen yaz 2 arkadaş marmarise tatile gittik güzel bir otel bulduk ama oradanda ölü denize geçtik ama otel bulamadık açıkta kaldık arabada oturarak uyumaya çalıştık olmadı sabaha kadar gezmek zorunda kaldık işte o zaman tüpümün simit olmadığına pişman oldum tüpüm simit olsaydı arka koltukları yatırıp ayaklarımı bagaja uzatıp 2 kişi uzanıp yatardık ama tüp silindir çoğunluk simit iyidir diyor

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikirlerini yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim çoğunluğun tavsiyesi simit tanktan yana idi bende 22 mart itibari ile silindir 55 lik tankımı 56 lık simit tankla değiştirdim Tankı değiştiren yer stepne için kılıf hediye etti gayette güzel oldu ferah ferah 9 sene bagajı açınca lpg tankını gördük artık bundan sonra bagajı açınca yedek lastiği görecem 450 tl ye patladı ama hoşuma gitti