Simit mi Silindir Lpg Tankı

Hangi Lpg Tankı

• Kullanılan toplam oy
    40

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikirlerini yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim çoğunluğun tavsiyesi simit tanktan yana idi bende 22 mart itibari ile silindir 55 lik tankımı 56 lık simit tankla değiştirdim Tankı değiştiren yer stepne için kılıf hediye etti gayette güzel oldu ferah ferah 9 sene bagajı açınca lpg tankını gördük artık bundan sonra bagajı açınca yedek lastiği görecem 450 tl ye patladı ama hoşuma gitti

Allah (cc) utandırmasın hayırlı ugurlu olsun :) güle güle kazasız belasız güzel gunlerde kullanın

ironarm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
simit en güzeli ama fiyat çok yüksekmiş

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
simit en güzeli ama fiyat çok yüksekmiş
Yerli şamandıra takılsa fiyat 350 tl olacaktı ama yerlilerde gaz durumunu yanlış gösterme oluyormuş Kitin markası tartarini idi bende Tartarini şamandıra taktırdım

ironarm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yerli şamandıra takılsa fiyat 350 tl olacaktı ama yerlilerde gaz durumunu yanlış gösterme oluyormuş Kitin markası tartarini idi bende Tartarini şamandıra taktırdım
hayırlı olsun ben de lovato taktırdığımda uyguna gelsin diye tankı atiker bağlanmıştı bir sıkıntı yoktu ama içinize sinmesi önemli

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi simit le silindir arasında hacim farkı kaç litre oluyor ki ?

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Simit tank kullananlar icin mini stepneyi öneririm hem bagajda yer kaplamaz hem de sizi lastikciye kadar götürür. Yeni nesil bazı araçlarda bu tür lastikler kullanıyorlar zaten stepne için.

denizket

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simit ve silindir arasında ki fark kaç litre oluyor? Şu an kullananlar ne kullanıyor? :)