Sislerede xenon takıldı nasıl olmuş arkadaşlar:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun emre çok yakışmış beğendim :eyv maşallah :masallah arabayı adeta değiştirmiş :)

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece karşıdakinin gözünü almaktan başka bir işe yaramaz bu çakma xenonlar hele birde siste takılıysa ...

ReçeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok güzel durmus aydınlatmayı görseydik keske daha iyi yorumlar yapabilirdik.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emre bence siyah film cektir sislere ben oyle yaptim daha iyi durdu bilgin olsun :eyv

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece karşıdakinin gözünü almaktan başka bir işe yaramaz bu çakma xenonlar hele birde siste takılıysa ...

Onur arkadaşın söylediklerini dikkatte almanı tavsiye ederim karşıdan gelen için tehlikeli bir durum yaratabilir. bu durumda sende tehlikeye düşebilirsin.

Sağolasın h11 kullandım başka olmazdı zaten
Bide sen bikeresinde ledli park ampülü felan demiştin hatırladın mı tayfun usta onuda buldum taktırdım parklara gayet iyi oldu oda

Emre takmadan önce bi fotoğraf çekseydin ya ambalajı felan hani biraz daha iyi olurdu.

emre bence siyah film cektir sislere ben oyle yaptim daha iyi durdu bilgin olsun :eyv

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tayfunu destekliyorum hem daha şekil olur. yada sisleri olması gerekenden daha aşağı ayarlattır değilse karşıdan gelenler hakkında pek iyi şeyler düşünmezler:pislik

Benden sana 10 numara 5 yıldız:bravoalırsam bende yapacağım

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan kardeşim. Şık durmuş gerçekten.

m.gokceoglu

Denizli , T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinikle uygun bulmadığım bir hareket. güzel görünsün diye yapılan bu uygulama inanılmaz derecede göz alıyor hele birde çakma xenon far ve xenon sis aynı anda açıldımı karşıdan gelen için durum Allaha emanet oluyor. trafikte saygılı olmak gerek bu şekilde karşı tarafı tehlikeye atmak etik bir davranış değil malesef. ayrıca gerekli olduğunda o sisler asla işini göremeyecek ve sizide tehlikeye atacak. lütfen biraz daha bilinçli ve duyarlı olalım. xenon bilinçli kullanıldığında mükemmel bir aydınlatma sağlar (oem mercek ile) ama bilinçsiz ellerde (merceksiz çakma xenon) trafik canavarı olmaktan öteye gidilmez.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle tum abilerime arkadaşlarima teşekkür ederim.
Şimdi benim normal farlarim zaten mercekli far gidipte normal farlara zenon takacak kadar düşüncesiz degilim.

Sislere gelecek olurdak simdiye kadar mercekli far görmedim zenonlarda
Ve ben sis farlarini taktim takali bikez actim oda bildiginiz givi ayvalik yolculuğunda surekli sisleri acip gezen biri değilim ve karsidan gelenin nasil gozunu aldigini gayet iyi bilirim

Yani soyle dusunursek 1 sene icinde sadece bi ayvalik yolculuğunda actim ve giderken çok sis vardi resimler de oldugu gibi

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler hakki abi sağolasın

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten güzel olmuş çok beğendim güle güle kullan:eyv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...