Sizce kadjar hangi renk olmali?

Kadjar hangi renk olmalı

• Kullanılan toplam oy
    173

melih8839

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cosmo mavi ile Sedef beyaz arsında kaldım. Cosmo mavi kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ? Canlı olarak göremedim rengi kullanabilirliği nasıl. Bu arabayı gösteriyor mu.

tosunpasha26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servsite görmüştüm. Cosmo mavi çok çok iyi.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cosmo mavi ile Sedef beyaz arsında kaldım. Cosmo mavi kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ? Canlı olarak göremedim rengi kullanabilirliği nasıl. Bu arabayı gösteriyor mu.

cfc7b10c3f6adc1e72278ca67ba76fe8.jpg

Cosmo maviden sasmayin. Sedef beyaz kadjara gitmiyor bana gore.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde gonlum cosma maviden yana oldu cunku beyaz ve kirmizi bana gore cokca clio 4 andiryordu ama mavi biraz daha agir duruyor aracin hatlarini daha guzel gosteriyordu cosmo mavi aldim ilk tedirgin oldum canli gormedigim icin ama gelince renk konusunda pisman olmadim ha bende genelde beyazi tercih ederdim ama kadjarda bu durum.farkli

safadogru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cosmo mavi 19 jant kullanicisi olarak cok tavsiye ederim. 4 aydir kullaniyorum araci hala en ufak suphe yok kafamda en iyi renk bu. Bence 19 inc koyu jantlarda en guzel bu renkle uyum sagliyor.

Bu aracta arka camlar kendiliginden koyu olarak geliyor, ben ayrica on camlara da ayni koyulukta film yaptirdim bence bu renge cok yakisiyor bilginize.

Cosmo mavi den sonra en guzel renk bence 35-40 yas ustu insanlar aliyorsa koyu kahve ve 19 jant. O da cok guzel duruyor.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cosmo mavi 19 jant kullanicisi olarak cok tavsiye ederim. 4 aydir kullaniyorum araci hala en ufak suphe yok kafamda en iyi renk bu. Bence 19 inc koyu jantlarda en guzel bu renkle uyum sagliyor.

Bu aracta arka camlar kendiliginden koyu olarak geliyor, ben ayrica on camlara da ayni koyulukta film yaptirdim bence bu renge cok yakisiyor bilginize.

Cosmo mavi den sonra en guzel renk bence 35-40 yas ustu insanlar aliyorsa koyu kahve ve 19 jant. O da cok guzel duruyor.

On iki cama ne kadar ucret verdiniz acaba ?

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Zevkler ve renkler tartışılmazmış. Ben beyaz aldım ve bu renk Türkiye için biçilmiş kaftan, çünkü İstanbul gibi bir kentte her yer hafriyat kamyonu dolu ve onların bıraktıkları topraklar toz olup araçların üzerine yapışıyor.
Koyu renk araçlarda bu bariz bir şekilde görünüyor. Tabii ki herkes gönlünde yatan rengi seçtiği için şu güzeldir bu çirkindir diye bir şey söylemek haksızlık olur. Ayrıca araç sapıklarını da unutmamak gerekir. Adam sırf
zevk olsun diye boydan boya sert bir cisim ile hiç acımadan çiziyor. Daha önceki aracım kum beji olmasına rağmen çizikleri çok belli ediyordu. Allah herkese güle güle, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Kırmızı

Sent from my iPhone using Tapatalk