Sizce kadjar hangi renk olmali?

Kadjar hangi renk olmalı

• Kullanılan toplam oy
    173

KadjarFan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, ben de çok araştırdım, inceledim. Beyaz renk kadjarın kaslarını ortaya çıkaramıyor. Kıvrımlarının ışıkta yansıması beyaz renk ile absorbe ediliyor ve düz bir görünüm elde ediliyor.
Aracında kaslı agresif görünüm istemeyenler beyaz rengi tercih edebilir.

Ben cosmo mavi satın aldım. ve kadjarı jip gibi gösteren cüssesini sertleştiren tek rengin cosmo mavi olduğunu düşünüyorum. Ateş kırmızısı da çok güzel ancak clioIV ün uzun yıllar yollarda bu renkle lanse edilmesinden kaynaklanan bir algı ile ClioIV ile karıştırma olasılığı oluşuyor. İnternetten bazı arkadaşlara kırmızı rengi gösterdiğimde ben de ClioIV ü çok beğeniyorum diyen bazı arkadaşlar oldu :) Bu yüzden cosmo mavi de karar kaldım :)

Sevgiler :)

hangikadjar.jpg

Bir de Kadjar RS i gördüm. Tampon ve çamurluk da dahil full boyalı çok güzel olmuş.. Photoshopçu arkadaşlardan cosmo mavi için hünerlerini göstermelerini rica ediyorum :)

RS.jpg

Son düzenleme:

ciekmete

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En guzeli kirmizi, sonra da mavi geliyor

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garajiniz varsa mavi ve kırmızı güzel, yoksa ama, kir ve en ufak cizikleri göstermesine razı olmak lazim. Bu yüzden beyaz.

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
titanyum gri kadjara ozel uretilmis bir renktir. diger modellerde bu renk yok. titanyum griyede bakim bence

Araba hiç namaz kılar mı?
Reno clio :)

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bayide görüpte sedef beyazla ikilemde kaldığım renk titenyum gri idi. eski aracımda gri olduğu için beyazı tercih ettim.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayide sadece iki renk vardı ben almaya karar verdiğimde, cosmo mavi bide kirmizi. Pek secenegim yoktu. Tercihim cosmo mavi oldu [emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

drcihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabi ki sedef beyaz...

hakanozbil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar alev kırmızı 1.5 dci icon clio4 aracımı satıp yıldız siyah icon kadjar almak istiyorum, 19" jantlar ve mat siyah kaplamayla muhteşem olacağını düşünüyorum, internette mat siyah kaplama kadjar hiç bulamadım sizce nasıl olur mat siyah kaplama. Bu renk olmaz derseniz cosmo maviyi tek geçerim.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar alev kırmızı 1.5 dci icon clio4 aracımı satıp yıldız siyah icon kadjar almak istiyorum, 19" jantlar ve mat siyah kaplamayla muhteşem olacağını düşünüyorum, internette mat siyah kaplama kadjar hiç bulamadım sizce nasıl olur mat siyah kaplama. Bu renk olmaz derseniz cosmo maviyi tek geçerim.

Siz araci mat kaplama yapacaksaniz aracin renginin bi onemi yoktur, hangi rengi alirsaniz alin bence ama cosmo maviden sasmayin :)

ee1fc3dc84eff5ebbbc64c761b565863.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk