Sizce ??? :)))

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun aleykum oncelikle :))

Size bir soru sormak istiyordum. ONCELIKLE BUNU SAKIN. KIM YENER GIBI ALGILAMAYIN SADECE SONUC NE OLUR DIYE SORMAK ISTEDIM. Dostlarim simdi bir arkadasimina arkadasi var . muhabbete girmisler arkadasimla arkadasimin arkadasi. :))
Bu cocuk rolling yapiyormus vee cok hizli oldugunu iddaa etmis. Bizim arkadasa. benim arkadasta dururmu yapistirmis cevabi demis bizim arkadasinda bir europasi var cok fena kaciyo gibi bir muhabbet dondurmusler . bu arkadasta bunu duyunca. Bi kalkis yapalim demis bizimkide geldi bana dedi :)) araclardan bahsedecek.olursak o karsidaki arkadasin altinda :
-1.4 hyundai accent era 95 hp lik. Benzinli tup yuzu gormemis
Bizde ise
-1.6 irne 98 model. Europa 19 var arac daha 109.000 bin kusurde. Bu aracta tup yuzu gormemis

Sizce 1. Viteste 20 yle giderken 3 kornayla kalkilsa kim alir?

fearles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Era alır

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yermi diyosun usta neden ?

fearles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Era kullandim çok seri bi araç benim görüşüm alır.

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Europaninda hafife alinacak bi gideri yoktur heralde daha tup yuzu gormedi. Oda diri bir arac

fearles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabiki hafife almıyorum ama bu iş ferrariyle doganın yarış işine benzer 95 lik era dan bahsediyoruz

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani orasi oyle baba yas farki var en basitinden ama bizim europanin masallahi var baya seri bir arac. 1.2.3. Vitesleri cok seri ve diri. Baya atak gosteriyor .e5 de bmw 520 balina kasayla baya dipdibe giden bir arac . agzina kadar yuk olur. Aracta otobanda 180 cok rahat goren bir arac o yuzden merak ettim masallah.

fearles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet ama mevzu kalkış bende 1.4 luk europa la oto yolda inletiyorum lüks araçları ama kalkış farklı bide yaş deyide teknoloji diyelim daha dogru olur. Ayrıca marifet arabada deyil sürücüdedir ve ustalık düzde uzun yolda deyil aksine sitapze vırajlı yolda olur. Kalkış ve uzun yol cepteki paraya bakar. Bence böyle

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin aracta tup varmi usta ? Karburator mu enjeksiyon mu

fearles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tup var karbiratörlü. Eski aracım tupsuz enjeksiyon luydu beymen clup