Sizce ??? :)))

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eralar çok seri R9la baya bi zorladım ama geçtim.:)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman bişey diyemem abi :) tofaş 240 vurmuş sen era yı geçmişsin çokmu abi hakkını almışsın :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merak ettim şimdi video varmı izleyebileceğimiz bende mercedes geçiyorum ama yarışda değil trafikde ama :)

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rolling de benim bildiğim giderken oluyor ve tork u yuksek araba avantajlı başlar diye biliyorum kalkışlarda falan

Arkadaşlar baya bi boy attık ama videoyu gösteremiyorum :D eradaki arkadaşa roll yapmadan öncesinde demiştik araba peder arabası piç etmek istemiyorum diye , boy boy fark atınca simdi yayınlamak istiyorum dedim cocuk fena lafnı yaptı yediremedi :D bizde öyle yayınlamıyoruz :)) bizim bi iddamız yoktu sadece arabayı deniycektim ve europanın maşallahı varmıs :D araba 4. viteste kesiciye girdi düşünün arkadaslar araba zaten cok yıpranmış bi araba değil k7m in hakkını verdik sadece :)))

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merak ettim şimdi video varmı izleyebileceğimiz bende mercedes geçiyorum ama yarışda değil trafikde ama :)

Arkadaşlar baya bi boy attık ama videoyu gösteremiyorum :D eradaki arkadaşa roll yapmadan öncesinde demiştik araba peder arabası piç etmek istemiyorum diye , boy boy fark atınca simdi yayınlamak istiyorum dedim cocuk fena lafnı yaptı yediremedi :D bizde öyle yayınlamıyoruz :)) bizim bi iddamız yoktu sadece arabayı deniycektim ve europanın maşallahı varmıs :D araba 4. viteste kesiciye girdi düşünün arkadaslar araba zaten cok yıpranmış bi araba değil k7m in hakkını verdik sadece :)))

muhammed bıyık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault 19 a ve sürücüsüne helal olsun tek kelime ile :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah dostum sagolasın :))) ya biz era alır diye gittik deneme amaclı cıktık europa saglam cıktı çok şükür viteste kaçırmadık sonuc k7m aldı yürüdü boy attı :D

içime kurt düştü ya tabi sürücünün hakkı nı yememek lazım ama araba da bizim araba 19 10 numara sadece özelden bana at izleyip sileyim sadece görmek istiyorum nasıl kullandığını merak ediyorum haahahhhhaaaa heyecanlanıyorum senin dediklerini okurken adaşım çorum plakası gibi olmuş hemşerimmisin yoksa 19 mehmet

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adasim yok boluluyum ben :D facebook kullaniyosan atayim ozelden. Ekle facebooktan :))) hafife alinacak bisey degilmis k7m :D