Size bir konu hakkında danışacağım :)

ilyasfatih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya arkadaşlar benim dişime 5 tane dolgu olunması gerekiyor :) ama ben korkuyrum ya bu diş olayından insanın canı çok acıyormu :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dişi kazıyor dolgu yaparken diş hekimi, o anda sinirlere o kazıdığı alet gelirse gayette acıyor yani az çekmedim ben doktorun elini ıssırmışlığım var bi kaç kere :aytuğ Ama erkek adama bişey olmaz mantığıyla dayanmak lazım refleks olarak ıssırmıştım ben adamın elini :D Bide ne kadar iğne yapsalarda hissettim yani acıyı en sonda bi vida gibi bişey soktu dişime onu çevirdi çevirdi sinire denk geldi bi asıldı sinir çıktı beyaz bişey böyle iplik gibi ondan sonra rahat etmiştim :D

ilyasfatih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dişi kazıyor dolgu yaparken diş hekimi, o anda sinirlere o kazıdığı alet gelirse gayette acıyor yani az çekmedim ben doktorun elini ıssırmışlığım var bi kaç kere :aytuğ Ama erkek adama bişey olmaz mantığıyla dayanmak lazım refleks olarak ıssırmıştım ben adamın elini :D Bide ne kadar iğne yapsalarda hissettim yani acıyı en sonda bi vida gibi bişey soktu dişime onu çevirdi çevirdi sinire denk geldi bi asıldı sinir çıktı beyaz bişey böyle iplik gibi ondan sonra rahat etmiştim :D
Valla olmazsakta daha çok acı cekcez gibi sanırm olmak en iyisi :) teşekkür ederim yorumun için

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Böyle bir anlatmışsınız ki, 3 implant, 20 diş yaptıran biri olarak ben bile korktum dişçiye gitmekten..:silah

Hiç korkma çok modern artık diş hekimliği, morfini bile yapmadan önce iğne yapılan yeri bile uyuşturuyorlar.. Yol yakınken baktır sonra ileri yaşlarda çok daha masraflı işlemlere gebe kalır, binlerce lira ödeyebilirsin.

ilyasfatih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle bir anlatmışsınız ki, 3 implant, 20 diş yaptıran biri olarak ben bile korktum dişçiye gitmekten..:silah

Hiç korkma çok modern artık diş hekimliği, morfini bile yapmadan önce iğne yapılan yeri bile uyuşturuyorlar.. Yol yakınken baktır sonra ileri yaşlarda çok daha masraflı işlemlere gebe kalır, binlerce lira ödeyebilirsin.
Haklısın abi ya baktırmak en iyisi :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yaptırdım iğne vurunca birşey hissetmiyorsunuz :) geçmiş olsun

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hele o koku yokmu o kokuuu ıyyyyyy aynı saç yanığı kokusu gibi insanın midesini alt üst ediyor

2 sene önce sadece arka bir dişimi dolgu yaptırdım herhangi bir sıkıntı yaşamadım KOKUU HARİÇÇ HEHE

Bu arada yaşınız kaç 5 diş biraz fazla değilmi dolgu için ??

ilyasfatih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hele o koku yokmu o kokuuu ıyyyyyy aynı saç yanığı kokusu gibi insanın midesini alt üst ediyor

2 sene önce sadece arka bir dişimi dolgu yaptırdım herhangi bir sıkıntı yaşamadım KOKUU HARİÇÇ HEHE

Bu arada yaşınız kaç 5 diş biraz fazla değilmi dolgu için ??
Fazla geldi banada ama çok küçük leke var hemen yepalımki ilerde buyumesin dedi doktor yoksa 2 tane diyor

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ya arkadaşlar benim dişime 5 tane dolgu olunması gerekiyor :) ama ben korkuyrum ya bu diş olayından insanın canı çok acıyormu :D

Ben şöyle özetleyeyim evet biraz ağrı vs olacak ama eğer VAKTİNDE yaptırmazsan ilerideki çok ileri değil:)o hafif sızıların yerini 20 kat ve günlerce sürecek epey yoğun acılar alacaktır.Aman diyeyim ihmal etme
roadfox

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Seninki kanal tedavisiymiş :)