Size bir konu hakkında danışacağım :)

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diş orjinalitesini yitirdikten sonra her türlü o dişçi koltuğuna oturmak şart zaten, gerek onarım için gerekse çektirmek için kaçış yok, geçmiş olsun :)

ilyasfatih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diş orjinalitesini yitirdikten sonra her türlü o dişçi koltuğuna oturmak şart zaten, gerek onarım için gerekse çektirmek için kaçış yok, geçmiş olsun :)
Teşekkür ederim :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Dişi kazıyor dolgu yaparken diş hekimi,
o anda sinirlere o kazıdığı alet gelirse gayette acıyor yani az çekmedim ben
doktorun elini ıssırmışlığım var bi kaç kere :aytuğ Ama erkek adama bişey olmaz mantığıyla dayanmak lazım refleks olarak ıssırmıştım ben adamın elini :D Bide ne kadar iğne yapsalarda hissettim yani acıyı en sonda
bi vida
gibi bişey soktu dişime onu çevirdi çevirdi sinire denk geldi bi asıldı sinir çıktı beyaz bişey böyle iplik gibi ondan sonra rahat etmiştim :D
Hatirlar misin blmem bizimkiler dizisindeki cemil geldi aklima okuyunca bir an:) biri nezle olsa bizim bi arkadas vardi rahmetli diye baslardi:)))

mcil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya arkadaşlar benim dişime 5 tane dolgu olunması gerekiyor :) ama ben korkuyrum ya bu diş olayından insanın canı çok acıyormu :D

Merhaba;

Serbest alan herşey yazılabilinir ama bu DİŞ e 5 DOLGU gerçekten uç nokta herhalde.
Valla benimde sıkıntım dişten ama hiç buraya yazmak aklıma gelmemişti.. :)
Dişçi koltuğunu ben çok iyi bilirim nerdeyse dişlerimin yarısı Köprü , Dolgu ne ararsanız var yani.Tek gerçek var "O koltuğa Oturulucak Arkadaş" Kaçarı yok.

Geçmiş Olsun.

ilyasfatih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;

Serbest alan herşey yazılabilinir ama bu DİŞ e 5 DOLGU gerçekten uç nokta herhalde.
Valla benimde sıkıntım dişten ama hiç buraya yazmak aklıma gelmemişti.. :)
Dişçi koltuğunu ben çok iyi bilirim nerdeyse dişlerimin yarısı Köprü , Dolgu ne ararsanız var yani.Tek gerçek var "O koltuğa Oturulucak Arkadaş" Kaçarı yok.
Geçmiş Olsun.
Teşekkür ederim :D biraz gercekten uc bi nokta ama en dogru bilgiyi sizlerin vercegini düşündüm :D