sLm...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz, yeni 16S sahibinin bu foruma üye olması sevindirdi beni
Aracınıza yaptığınız yenilikler yakından takip etmek isteriz mağlum fazla 16S yok Türkiye'de merakımızı giderelim
Ayrıca uygun olduğunuz zamanlardada sizi buluşmalarıma bekleriz, 16S'i görmek isteyen benim gibi birçok üyemizin olduğuna eminim
Yalnız bir önerim olacak, şanzımanı kısaltmak konusunda.Ben pek iyi bulmadım açıkcası kısaltma fikrini, çünkü zaten çok kısa oranlı şanzıman var elinizde iyice kısaltacaksınız.Benim fikrim hiç şanzımana dokunmadan arabayı modlamanız.:)

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoş geldiniz keyifli forumlar, Aracınız hayırlı olsun :eyv

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HoşGeldin,SefaGeldin...

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşımlarınızı bekleriz
Aramıza hoşgeldiniz.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ailemize hoşgeldin Gökhan,iyi forumlar...:eyv

ORKN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza Hoşgeldiniz...

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar.

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar..

R19_16S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalnız bir önerim olacak, şanzımanı kısaltmak konusunda.Ben pek iyi bulmadım açıkcası kısaltma fikrini, çünkü zaten çok kısa oranlı şanzıman var elinizde iyice kısaltacaksınız.Benim fikrim hiç şanzımana dokunmadan arabayı modlamanız.:)

öncelikle hoş buldum elimden geldiğince toplantılarınıza katılmak isterim ama işlerim nedeni ile gelebilceğimi pek tahmin etmiyorum işin açıkçası ama kısmet... ortak zevklerimizin aynı olduğu kişilerle elbette paylaşıcak çok şeyimiz vardır...

şanzıman konusunu gelince fikrin için teşekkür ederim senin gibi başka fikir alışverişinde bulunucak arkadaşlardanda yardım almak hoşuma gider... benim derdim aracın alt devirleri çok kötü 0-60km/h 3snde çıkıyorsa 6700d/d vites atıyorum 3300-3500d/dlere düşüyor... yani 60km/hde 2ye atınca biraz yığılıyor toplanıp yürümesi 0-100km/h 8-9sn arasına çıkartıyor benim hedefim 0-100 7-7,5snlerde olması o yüzden şanzıman oranlarına kısaltırsam belki canlanır diye düşünüyorum...