sLm...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gerekli modifiye parcalarin temininde kolayli saglarim piston ve piston kpllari olsun saplamalari olsun elektronik sistemleri olsun modifiye edilmis hersry mevcut hafif kasnklar hersey mavcut aracinizin temin ederim hos geldiniz

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
öncelikle hoş buldum elimden geldiğince toplantılarınıza katılmak isterim ama işlerim nedeni ile gelebilceğimi pek tahmin etmiyorum işin açıkçası ama kısmet... ortak zevklerimizin aynı olduğu kişilerle elbette paylaşıcak çok şeyimiz vardır...

şanzıman konusunu gelince fikrin için teşekkür ederim senin gibi başka fikir alışverişinde bulunucak arkadaşlardanda yardım almak hoşuma gider... benim derdim aracın alt devirleri çok kötü 0-60km/h 3snde çıkıyorsa 6700d/d vites atıyorum 3300-3500d/dlere düşüyor... yani 60km/hde 2ye atınca biraz yığılıyor toplanıp yürümesi 0-100km/h 8-9sn arasına çıkartıyor benim hedefim 0-100 7-7,5snlerde olması o yüzden şanzıman oranlarına kısaltırsam belki canlanır diye düşünüyorum...

Vitesleri kisaltmak cok mantikli tabi hizlanmayi arttirip son hizi dusurceksiniz araci ne amacli yapcaksiniz drag , ralli , sprint araci olarakmi bunlar cok onemli

R19_16S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vitesleri kisaltmak cok mantikli tabi hizlanmayi arttirip son hizi dusurceksiniz araci ne amacli yapcaksiniz drag , ralli , sprint araci olarakmi bunlar cok onemli

aracı normal aile aracı olarak kullnıcam arkada bebek koltuğu olucak yani :) ama ayağım altında güç olmasını seviyorum bu gücüde motor kapağını açmadan alabilcğeim max. verimi alarak elde etmek istiyorum dediğim gibi bikaç yerden yazılım bekliyorum hafta sonu yükleriz büyük ihtimalle gidişine bakıcam ona göre şanzımanda oynama yapabilirim... top speed benim için çok önemli değil zaten bebek olduğu için araçta 0-180 ii olsun yeter :)

ama aklımda bulunsun parça temini gerekirse sizin ile irtibata geçerim yardımların için şimdiden teşekkürler...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Tamamdir ben anladim sadece zevk amacli olcak ve atmosferik yuklenebilcek sekilde olcak hafif kasnaklari tavsiye ederim alsama ben mantikli ffiyat listemi gondercem abi sana anadolu yakasindamisiniz

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize ho$geldiniz , aktif kalmaniz dilegiyle :) Aracinizdada bayagi yol almi$siniz ma$$allah diyelim :) kazasiz belasiz.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldin,seni bekliyorduk nerde kaldın :)

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz keyifli forumlar aracınız hayırlı olsun :D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı normal aile aracı olarak kullnıcam arkada bebek koltuğu olucak yani :) ama ayağım altında güç olmasını seviyorum bu gücüde motor kapağını açmadan alabilcğeim max. verimi alarak elde etmek istiyorum dediğim gibi bikaç yerden yazılım bekliyorum hafta sonu yükleriz büyük ihtimalle gidişine bakıcam ona göre şanzımanda oynama yapabilirim... top speed benim için çok önemli değil zaten bebek olduğu için araçta 0-180 ii olsun yeter :)

ama aklımda bulunsun parça temini gerekirse sizin ile irtibata geçerim yardımların için şimdiden teşekkürler...

sende benim kafandansın hem aile arabası hemde altında güç istiyorsun :eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin keyifli forumlar üstad..