Sonunda aracıma kavuştum

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Allah kaza bela göstermesin keyifle kullanmanız dileklerimle hayırlı olsun :eyv Ve ilk çıkan modellerde yaşanan sorunların çözülmüş olduğuna sevindim:eyv

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın

Iconcanımın R-Nav Sisteminden Tapatalk 4 İle Gönderildi.

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun aracınız, bu arada araçlarımız ikizmiş :) ikiside 1,2 Icon.

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok sağolun arkadaşlar, ama şuanda kafama çok fena bi konu takıldı, dün aracı aldığım zaman 190ı görmemize rağmen az önce aracımla bi sürat denemesi daha yapayım dedi ve araç 144 kmde takıldı kaldı şok oldum, 145 demedi araba 144de takıldı kaldı kafayı yemek üzereyim neden böyle yapar bu alet ??

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.bizde bugün saat 17 de teslim aldık.joj 1.2 beyaz

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.. Değerli yorumların içinde ayrıca teşekkürler Metin.

gokhanhacihasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok sağolun arkadaşlar, ama şuanda kafama çok fena bi konu takıldı, dün aracı aldığım zaman 190ı görmemize rağmen az önce aracımla bi sürat denemesi daha yapayım dedi ve araç 144 kmde takıldı kaldı şok oldum, 145 demedi araba 144de takıldı kaldı kafayı yemek üzereyim neden böyle yapar bu alet ??

Herhangi bir teknik arızanın olucağını sanmıyorum hız yaptığınız yer düz bir yolmuydu?

Araç hız sınırlayıcı açık olabilirmi.?

Bunlardan biri olabilir ve yakıtıda mümkün mertebe aynı akaryakıt istasyonundan ve markadan alın.

Iconcanımın R-Nav Sisteminden Tapatalk 4 İle Gönderildi.