Spor yay hakkında Fk Yay

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan eibach kullanıyorm memnun degılım avrupa menşeili fk almayı düşünüyorum bende

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Clio 1.6 sport varda Önleri 5cm arkalarıda 3 cm basmayı düşünüyordum orjinal yayları presletip oda iyi biyerde arkadaşım dedi daha doğrusu yerini tam bilmiyorum ankara şaşmazda ama 180 lira iyimidir fiyatı nasıldır bilgim yok tabi aracımın bakımı geldi yaptırdıkdan sonra düşürmeyi düşünüyorum fakat önceki aracım hrv doğal olarak heryere çıkıyordum şimdi basık clio olcak her dk karteri patlatırmıyım veya sürekli araba tavşan gibi sekermi daha detaylı araştıramadım :) bu arada herkese iyi forumlar

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
apex kullandım 5 cm olanından, süper düşüş sağlıyor, sonra orjinale dönmek zorunda kaldım, elimde olsaydı sana ayarlardım ama bir arkadaşa sattım epey oldu, uğur ve melih sana yardımcı olurlar bu konuda. işin ehlidir onlar izmirde:) hayırlısı olsun...

gokhanhacihasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben clıo sport aracımda 3.5 koni yay kullanıyorum ve cok memnunum fk da denedim ama ikisinide tavsiye ederim

purmol

Bilgi Girilmemiş
valla çok sevinirim Fk yay buldum 150 lira istanbulda izmirde apex buldum srkshopda 5 cm 300 lira 12 ay taksit

Fiyat araştırması yaparız . Fk alınabilir beğenmediğiniz taktirde amortisör ler de işlem yapılıp biraz daha düşürülür . Düşündüğünüz uygulamalar varsa konuşalım ben yardımcı olurum size.

ilker35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

35TUD79

Atakan DOĞAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

35TUD79

Atakan DOĞAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ilker35