Spor yay hakkında Fk Yay

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence farları 2000 sonrası optik olanlarla değiştirin. Çok daha alımlı oluyor araç

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aynen, farlara da el atın:)

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olasun hocam. ben tam anlayamadım basıklığı :) tam yandan bir foto verebilirsen, bir de sürüş deneyimlerini aktarırsan bana da fikir olur. hazır ön amortisörler değişecek belki girişebilirim, tek çekincem arka koltuktaki bebek...

aman hocam, bebek varsa vazgeç, biraz büyüsün sonra düşün, ben de o nedenle sökmüştüm yayları:(

35TUD79

Atakan DOĞAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olasun hocam. ben tam anlayamadım basıklığı :) tam yandan bir foto verebilirsen, bir de sürüş deneyimlerini aktarırsan bana da fikir olur. hazır ön amortisörler değişecek belki girişebilirim, tek çekincem arka koltuktaki bebek...
VALLA KONFORU ESKİSİNDEN DAHA GÜZEL OLDU KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM fk 5 LİK YAYI :)

Halil ibrahim samanci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler sa oncelikle,bende 2099 model clio 3 1.2 benzinli Fk marja 5 cm lik spor yay taktim fakat istedigim kadar oturmadi ne yapmam lazim yardimci olursaniz cok sevinirim

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler sa oncelikle,bende 2099 model clio 3 1.2 benzinli Fk marja 5 cm lik spor yay taktim fakat istedigim kadar oturmadi ne yapmam lazim yardimci olursaniz cok sevinirim

Amortisör millerini kısaltıyorlar kesip ama bu uygulama zarar veriyor yürüyene. En iyisi spor amortisör almak bence yayla beraber

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi