Stepwayimi ilk aldığım Gün

ufuksaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan...

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaman tüneline girdim malum yeniyiz biz ancak farkediyoruz çoğu konuyu :)
bayiden çıkış müthişmiş aracın üstünü örtmeler bişiler. ben böyle bir araba almadım hiç.. kıskanmadım desem yalan olur :p

kazasız belasız sürüşler olsun..

memo_16

Bilgi Girilmemiş
[MENTION=704]Solenza[/MENTION] Ersin abi neresi burası Mais mi karoto falan mı yoksa ? adamlar özene bezene hazırlamışlar :eyv ama amcamlar iyi gezmişler getirmeden önce 25 km fazla değilmi ya :D

19bao07

Bilgi Girilmemiş
güzel uygulama cidden.o brandayı da hedıye olarak verselermiş ya :) iyi iş görürmüş :)

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
25km dikkatlerden kaçmamış :) sanırım yakıt aldıktan sonra eve gidince çekmiş yoksa 5-7km gibi rakamlar oluyor :eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ALLAH kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hocam yanlız uzun yolda biraz sıkıntı çekersiniz benden söylemesi :)

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sebep?
Devamlı olarak uzun yolda kullanılıyor.

bizim şirket aracımızda aynısı, servis müdürümüz istanbula eğitime giderken aracı zor kontrol ettiğini sanki arka taraf altından kayıyormuş gibi olduğunu söyledi kontrollerimizde herhangi bir arıza yok genel bir sorunmuş bu araçlarımızda

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim şirket aracımızda aynısı, servis müdürümüz istanbula eğitime giderken aracı zor kontrol ettiğini sanki arka taraf altından kayıyormuş gibi olduğunu söyledi kontrollerimizde herhangi bir arıza yok genel bir sorunmuş bu araçlarımızda
Böyle bir sorun maalesef mevcut değil. Kullanımdan olsa gerek.
Devamlı olarak araç şehirdışı kullanılıyor. Böyle bir sorunla karşılaşılmadı.
İlgili konu ile alakalı olarak bu tarz bir sorun mevcut değildir.
Bahse konu aracın 2012 yılında avrupanın en sorunsuz otomobilleri arasında yer aldığını hatırlatmak isterim.
Yanlış yönlerdimelerde bulunmayalım.

Bu tarz bir sorun olduğunu belirten evrağın referans numarası ve tarihini verebilir misiniz?

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle bir sorun maalesef mevcut değil. Kullanımdan olsa gerek.
Devamlı olarak araç şehirdışı kullanılıyor. Böyle bir sorunla karşılaşılmadı.
İlgili konu ile alakalı olarak bu tarz bir sorun mevcut değildir.
Bahse konu aracın 2012 yılında avrupanın en sorunsuz otomobilleri arasında yer aldığını hatırlatmak isterim.
Yanlış yönlerdimelerde bulunmayalım.

Bu tarz bir sorun olduğunu belirten evrağın referans numarası ve tarihini verebilir misiniz?

Ersin bey amacım yanlış yönlendirmek değil sadece yaşadığımız bi sorun doğru her araçta var demeyelim ama servis müdürümüz diğer araçlarla karşılaştırarak bu kanata varmıştır sizin aracınızda bi sorun olmayabilir ayrıca bu araç kazalı idı toplandı belki ondanda yapabilir ben baştan açıklayarak yazmadım pardon.