Stepwayimi ilk aldığım Gün

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ersin bey amacım yanlış yönlendirmek değil sadece yaşadığımız bi sorun doğru her araçta var demeyelim ama servis müdürümüz diğer araçlarla karşılaştırarak bu kanata varmıştır sizin aracınızda bi sorun olmayabilir ayrıca bu araç kazalı idı toplandı belki ondanda yapabilir ben baştan açıklayarak yazmadım pardon.

İlgi konu ile alakalı ilk yazdığınız mesaj da, araçların tamamında, bu sorun var gibi belirtmişsiniz. Bu tarz bir sorun ilk defa sizin tarafınızdan bildirildi. Aracınızın hasarlı olması konusunu ilk mesajınızda yazmış olsaydınız bu tarz bir yanlış anlaşılmaya mahal verlimezdi. Net ve kesin iletişimin kaynağı doğru, yeterli ve tam bir bilgidir. Bu tarz konularda tam bilgilendirme yaparsak sevinirim.
Selamlar

[MENTION=704]Solenza[/MENTION] Ersin abi neresi burası Mais mi karoto falan mı yoksa ? adamlar özene bezene hazırlamışlar :eyv ama amcamlar iyi gezmişler getirmeden önce 25 km fazla değilmi ya :D

Mais Bursa Şube

25km dikkatlerden kaçmamış :) sanırım yakıt aldıktan sonra eve gidince çekmiş yoksa 5-7km gibi rakamlar oluyor :eyv
Yakıt alımından sonraki km :eyv

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun zamandır bu brandadan arıyorum nerden buluruz ? :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Km Kac Oldu Ki Suan ?
Bir Branda Show Yapmadilar Bana