Su alma problemi

kaynartaş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracım önden ve arkadan su alıyor bu sorun r19 ların çoğunda var galiba. aynı sorunu yaşayıp çözümünü bulan varsa paylaşırsanız yardımcı olursunuz.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldin kardeşim, geçmiş olsun. Bagaj su almasından bahsediyorsan stop lambalarının kenarından alma ihtimali yüksek.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldiniz. Sizi üye tanıtımları bölümünde daha ayrıntılı tanımaktan memnuniyet duyarız. Su alma sorunu 19larda var evet. Fitilleri, stopları bir kontrol edin derim.:eyv

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka cam fitilini, ön cam fitilini,2 tane stop lambasını söküp silikonlayın altında maspiyellerde çürüme yoksa daha su almaz .Ayrıca kapı tahliyeleri vardır her kapının köşesinde tıkanık olmamasına dikkat edin ön tarafın su alması kalorifer, klimadan yada ön tahliye deliklerindendir tıkandıysa içeriye verir suyu ben hepaini kendim yaptım en büyük yağmurda bile su alma yok...

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka cam fitilini, ön cam fitilini,2 tane stop lambasını söküp silikonlayın altında maspiyellerde çürüme yoksa daha su almaz .Ayrıca kapı tahliyeleri vardır her kapının köşesinde tıkanık olmamasına dikkat edin ön tarafın su alması kalorifer, klimadan yada ön tahliye deliklerindendir tıkandıysa içeriye verir suyu ben hepaini kendim yaptım en büyük yağmurda bile su alma yok...

su alma sorunu bende de debriyağ pedalının ordan alıyor fazla yağmur yağınca bir yerde birikiyor pedala basıp araba hareket edince bir avuç su ayağımı ıslatıyor tek sorumun o kaldı onuda hangi ustaya gittiysem bulamadı gitti kime sorsam farklı şeyler söylüyor fitiller sağlam gibi tahliye kanallarını temizlettim yinede su alıyor ordan bulamadılar gitti

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Debriyaj takozun yerindemi km teli debriyaj telinin geldiği yerleri kontrol et lastikleri yerindemi.aracın kaza durumu ne önden toplandıysa incik boncukları önemsemiyorlar kaput tarafından westinghaus 'un alt kısımlarının km, debriyaj tellerinin girdiği yerin fotosunu atarsan benimkinden kontrol ederim gözden kaçan bişey vardır illaki

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Debriyaj takozun yerindemi km teli debriyaj telinin geldiği yerleri kontrol et lastikleri yerindemi.aracın kaza durumu ne önden toplandıysa incik boncukları önemsemiyorlar kaput tarafından westinghaus 'un alt kısımlarının km, debriyaj tellerinin girdiği yerin fotosunu atarsan benimkinden kontrol ederim gözden kaçan bişey vardır illaki
Pedalın ordan içerdenmi çekeyim resim usta baktı ama fotoyu atayım o zaman boya bitti parça parça yaptırdım güneş yanığı kalmadı artık ledleri takamadım soketler olmadı bu seferde ne aldıysam olmadı ya

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hem içerden hem kaputu aç pedal kısımlarını çek benimkinde sorun yok karşılaştırıp yardımcı olmaya çalışcam

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hem içerden hem kaputu aç pedal kısımlarını çek benimkinde sorun yok karşılaştırıp yardımcı olmaya çalışcam
Tammam yarın çekeyim atarım