Su alma problemi

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet ilk arabam ama soketi zorladım girmedi ya orjinalle len soketi farklı değilmi diyorsun yarın bidaha bakayım ama olmadı tırnağı kırdım bu yüzden
Asl olan bağlantıların yapılması orjinal soketlerini kırma ama yenileri gerekirse feda et bu kadar emek verdin önce sadece bir tane ledi dene yapabildiysen diğerlerinide yaparsın hepsinide bozma yani ..eminim yanlış şekilde yapıyorsun

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Asl olan bağlantıların yapılması orjinal soketlerini kırma ama yenileri gerekirse feda et bu kadar emek verdin önce sadece bir tane ledi dene yapabildiysen diğerlerinide yaparsın hepsinide bozma yani ..eminim yanlış şekilde yapıyorsun
Kırılması önemli değil aldığım soketlerin kendi parçaları kırılmasında bulunmuyor zaten aldıklarım kırılsada önemli değil ama işte bakalım sağolasın

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu sıra baya yoğunum uygun olunca anlaşıp buluşuruz söz veriyorum yapmamış olursan ben yapcam hem araçları karşılaştırırız elimden geldiğince bildiklerimizi aktarırız hallederiz ufak sorun bunlar sorun bile değil hatta senin yerine ben sıkıldım ledlerle yaşlanmandan korkuyorum işe de ledlerle gitme::))

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu sıra baya yoğunum uygun olunca anlaşıp buluşuruz söz veriyorum yapmamış olursan ben yapcam hem araçları karşılaştırırız elimden geldiğince bildiklerimizi aktarırız hallederiz ufak sorun bunlar sorun bile değil hatta senin yerine ben sıkıldım ledlerle yaşlanmandan korkuyorum işe de ledlerle gitme::))
Tamam kardeşim nokta led duymaktan bıktım okey

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracım önden ve arkadan su alıyor bu sorun r19 ların çoğunda var galiba. aynı sorunu yaşayıp çözümünü bulan varsa paylaşırsanız yardımcı olursunuz.
abicim diğer arkadaşların söylediklerinide dikkate al ama ön taraftan alıyorsa cam fitilinde sıkıntı yoksa antenden alır hiç başka yerden arama arkadan bagaja alıyorsa camının altında bagaj fitillerinin olduğu yerde sağ ve sol tarafta iki yer vardır oraları çürümüştür, arka camdan alıyorsa cam fitilini değiştirt camcıya zaten camı cıkardığında belli çürükse fitilde de sıkıntı yok kaportacıya tamire

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sabırla yolunu gözlüyor olacağım bekliyorum haber senden sahilde semaveri yakalım ben çay dökerim sen tamir edersin :)

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah ...bu led ler seni çok yordu kabusun oldu gitti:)))

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir kaç aydır canımı sıkan debriyaj pedalının ordan alınan suyun nedeni bulundu sileceklerin dibinden alıyormuş suyu nihayet çözüldü fena canım sıkılıyordu
baskı balata da değişti debriyaj pedalı pamuk gibi oldu herhalde artık sorunu kalmadı bitti akşam ustaya gidip parasını ödeyip arabamı alacağım kazasız belasız sürüşler herkese

saban_112

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir kaç aydır canımı sıkan debriyaj pedalının ordan alınan suyun nedeni bulundu sileceklerin dibinden alıyormuş suyu nihayet çözüldü fena canım sıkılıyordu
baskı balata da değişti debriyaj pedalı pamuk gibi oldu herhalde artık sorunu kalmadı bitti akşam ustaya gidip parasını ödeyip arabamı alacağım kazasız belasız sürüşler herkese

ben sana bunu söylemiştim.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sana bunu söylemiştim.
Sağol kardeşim herkese teşwkkür ederim ama ustama ayrı teşekkür ederim kartal oto sanayide karadeniz oto sefa usta ma çok teşekkür ederim herieyiyle ilgilendi araba 2 gün kaldı ama çok iyi oldu maşallah... tüttütü