Su alma problemim var acil yardim !!!!

musti1217

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ;

renoÖnceki gece arabayı evin önüne bırakmıştım gece yağmur yağdı baya sabah işe giderken benim bulunduğum taraf ve sağ tarafta su birikintileri gördüm sorun sunrooftandır dedim ama değilmiş (söktüm hortumları actım temizledim). aracı kurulattım komple ertesi gün yine yağmur yağdı ve su olmaya başladı.Araç durduğu yerde su alıyor. Şöför tarafında daha çok su birikintisi oluyor. Yardımınıza ihtiyacım var. İlginize teşekkür ederim. İyi günler. reno

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha dün geldi öle bi araç bu ön camın önünde ızgaralar var onun alt tarafında su kanalları var onlar tıkanmış olabilir o yündende araç içine alıyor suyu %90 orası istersen bi servise götür biz 25 tl ye hallettik çok büyük bi masraf değil haberin olsun

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ;

renoÖnceki gece arabayı evin önüne bırakmıştım gece yağmur yağdı baya sabah işe giderken benim bulunduğum taraf ve sağ tarafta su birikintileri gördüm sorun sunrooftandır dedim ama değilmiş (söktüm hortumları actım temizledim). aracı kurulattım komple ertesi gün yine yağmur yağdı ve su olmaya başladı.Araç durduğu yerde su alıyor. Şöför tarafında daha çok su birikintisi oluyor. Yardımınıza ihtiyacım var. İlginize teşekkür ederim. İyi günler. reno

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onur Abiye katılıyorum..

musti1217

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim bugün oto perba ya götürdüm arabayı anlamadan bakmadan sadece işçilik 400 tl artı ekstralar olabilir dediler.O su kanallarına ben bi baktırayım çok teşekkür ederim.

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim bugün oto perba ya götürdüm arabayı anlamadan bakmadan sadece işçilik 400 tl artı ekstralar olabilir dediler.O su kanallarına ben bi baktırayım çok teşekkür ederim.

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana kardeşim sakın o paraları verme ihtimal yok.

musti1217

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onur abi servis olarak maisi tavsiye edermisin peki :)

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onur abi servis olarak maisi tavsiye edermisin peki :)

tabi kardeşim mais en iyisi fabrikamız orada :) ama direk atölye şefi ile muhattab ol deki bana böle böle 450 tl dediler bende size güvendim ve buraya geldim su kanalları tıkalı olabilir dediler bana de adımıda ver hatta oraya ankara ontaşlar yetkili servisinden servis danışmanı onur gönüllü dersin ok kardeşim cotech lede görüşebilirsiniz

musti1217

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onur abi allah razı olsun senden. mais bana yakın zaten uğruyacam teşekkür ederim.

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorunu bende yaşadım kardeşim su kanalların tıkanmış büyük ihtimal su kanallarına baktır ilk önce eçmiş olsun

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senden de kardeşim benim ne demek güle güle kazasız belasız kullan aracını
Onur abi allah razı olsun senden. mais bana yakın zaten uğruyacam teşekkür ederim.