Su alma problemim var acil yardim !!!!

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç durdugu yerde su alıyor peki bundan önce yıkama vs yaparken su alma olayı varmıydı birde bu su tam olarak nerden geliyor ıslanan bölgeye açı olarak kestire biliyormusunuz çok uç olucak o 400 450 liralık masraf çıkar diyen ustanın akıl yürütmesinden soruyorum en kötüsünü düşünmek lazım kalörifer radyatörü var ön konsoln arkasında ordan su damlata bilir en kötülerini düşünücek olursak buda ustanın söyledigi masrafı çıkartır karşına

SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son bir hafta içerisinde aynı sorunu ben yaşadım. paspaslar sırılsıklamdı. aracın yanına geldiğimde camlar aşırı şekilde buğulanmış oluyordu içerideki nemden.

her yeri kontrol edildi, ızgaralar, sunroof, su tahliye kanalları, kapılar... hiç birinde sorun yoktu. meğer sorun ön camdaymış, ön camın sağ üst köşesinden toplu iğne başı kadar bir delik yüzünden içeri su sızmış ince ince paspaslara kadar inmiş ordan. gözle görülmüyordu. cam söküldü ve yapıştırma kitiyle yeniden yapıştırıldı. ızgara vs. sonuç alamazsan ön camı kontrol ettirmende yarar var derim. benim işlem 100 tl'ye halloldu.

becks

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O problem bendede vardi sunrofftan aşaği giden boruda çatlak olduğunu tespit ettik tam torpidonun oradan geçerken suyu içeri veriyordu onuda çook soradan gördük... Borulari değiştirdim şimdi bi sikinti yok kanallarda tikaliymiş tabiki oda var

ogedayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
400 tl ne yaw millet kafayı yemiş

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar coupe min altı su dolu, paspaslar çok ıslak sorun nerde olabilir kendim halledebilir miyim?

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar coupe min altı su dolu, paspaslar çok ıslak sorun nerde olabilir kendim halledebilir miyim?
İlk önce Sanroof giderlerini kontrol et sonra ön ızgaraların oldugu bölümde giderler var akünün hizasında onu kontrol et sıkıntı bundandır büyük ihtimal bende yaşadım eger bunlardan degilse ön camına baktır veya antenin etrafına inceden bi silikon çek sorun düzelir geçmiş olsun..

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk önce Sanroof giderlerini kontrol et sonra ön ızgaraların oldugu bölümde giderler var akünün hizasında onu kontrol et sıkıntı bundandır büyük ihtimal bende yaşadım eger bunlardan degilse ön camına baktır veya antenin etrafına inceden bi silikon çek sorun düzelir geçmiş olsun..

Teşekkür ederim Özkan.... Birazdan bir tel bulup girişeceğim :)