Sunroof çok su alıyor moral 0

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim öyle deme sunroofun ambiyansı bir başka oluyor ya arabanın içini bir başka yapıyor tabi cam olandan bahsediyorum

abi bende sunrooflu araç isterim tabiki yani kim istemez benim lafım renonun sunroofuna yani tamam ambiansı baska oluyor diyede ha bire basıma masraf acıcaksa gerek yok ambiansa felan onu demek istiyorum servisteki usta bile durduk yere sorun cıkartıyor bile diyorsa abi varsın olmasın aracımda sunroof karadüzen camı ac püfür püfür essin :D

escape

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
usta biraz abartmış ben iki yıldır kullanıyorım benden öncede kullanılmış sorun yok bakımını yapmak yağlamak falan filan bunlara dikkat etmek gerek

abi bende sunrooflu araç isterim tabiki yani kim istemez benim lafım renonun sunroofuna yani tamam ambiansı baska oluyor diyede ha bire basıma masraf acıcaksa gerek yok ambiansa felan onu demek istiyorum servisteki usta bile durduk yere sorun cıkartıyor bile diyorsa abi varsın olmasın aracımda sunroof karadüzen camı ac püfür püfür essin :D

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anıl kesınlıkle yanlıs gelıyor dusuncen bana bak benim simdi kırıldı ne oldu cam tavan:halay yanı acamsamda orda bı ısık bır farklılık var ve bunu servıs matıgyla yola cıkarsak benım parca 2500 tl ıstıyor cunkı o parca yok butun kızak gecıyor ama malzeme bıyasada 150 tl yanı sunroofa 10 sene bır 150 tl sıkısması cok normal bır rakkam ha sunrooflu araba almadan bende dıyorudm ne gerek var babamda meagane2 var almadı o ama sunrooflu araba kullanan bırdaha sunroofsuz kullanmaz :eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sunrooflu araçda kullandım sunroofsuzda hatta sunrooflu bmw x6 kullandım (pederin patrounun arabası peder nasıl olduysa bana guvenip 250 milyarlık arabayı kullandırttı :D ) gercekten sunroof bi baska ama abi işte işin içine masraf girince beni sogutuyor sunrooftan. ama megane 2 lerin sunroofu gercekten diger modellere göre sıkıntılı bunu herkez biliyor. ama tabi sans işi sonucta oda elektronik bi aksam belki 1 senede gider belki 10 senede :)

escape

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim sana zahmet sen resimde şunu bana bir göster anlat ona göre temizliğini yapiyim yine alırsa servise giderim ben aradım ama nette bulamadım sunroof resmi resim çekmeyle uğraşmadan anlatırdın

sımdı sogle ızah edeyım sonroofun etrafınfa bır tahlıye havuzu var yanı buraya dolan su aracın ıcıne gelmeden tahlıye kanalından aracın camurlukarına ıner
bu boru tıkalı dıyelım havuz doldu hortum tıklaı gıdcek yer olmadıgından dosemeye kusmaya baslıyor suyu ve camınızın hıc fıtılı olmasın kanallar temız olsun gram su gelmez ıcerı

escape

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz şans biraz kalite

abi sunrooflu araçda kullandım sunroofsuzda hatta sunrooflu bmw x6 kullandım (pederin patrounun arabası peder nasıl olduysa bana guvenip 250 milyarlık arabayı kullandırttı :D ) gercekten sunroof bi baska ama abi işte işin içine masraf girince beni sogutuyor sunrooftan. ama megane 2 lerin sunroofu gercekten diger modellere göre sıkıntılı bunu herkez biliyor. ama tabi sans işi sonucta oda elektronik bi aksam belki 1 senede gider belki 10 senede :)

escape

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
konu dışı ama benim adım neden yazmıyo senin ve diğer arkadaşlarınki gibi nikin altında

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
konu dışı ama benim adım neden yazmıyo senin ve diğer arkadaşlarınki gibi nikin altında

*USTA nickli mustafa abiye özel mesaj at abi deki mustafa abiye adım yazsın nickimin altında o zaman yazar :eyv

Sezgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
contayı neden dgıstrdın sesmı alıyordu ıcerıye