Sürüş Biçim Göstergesi Nedir? Neden Çalışmıyor?

hayrano

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r navda bu dedeikleriniz çıkmıyor maalesef iconlarda dijital klima var sözde ama hiç biryerde gostergesi yok
Bende ilk aldığımda evet dijital klima nerde diyordum kumandalarda birşey yok.sonra baktım ekranda fan derecesi sıcaklık sonra buğu giderici arka cam rezistansı vs aracın kontrol görsellerinin r-link te çıktığını gördüm. eko mod u açıp kapatınca da ana ekranın ortasında yaprak işaretiyle beraber eco mod on-off uyarısı çıkıyor.
r-nav da da öyledir herhalde diyordum çünki donanım listesinde dijital klima hepsinde yazıyordu. Ah oyak reno ah

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ilk aldığımda evet dijital klima nerde diyordum kumandalarda birşey yok.sonra baktım ekranda fan derecesi sıcaklık sonra buğu giderici arka cam rezistansı vs aracın kontrol görsellerinin r-link te çıktığını gördüm. eko mod u açıp kapatınca da ana ekranın ortasında yaprak işaretiyle beraber eco mod on-off uyarısı çıkıyor.
r-nav da da öyledir herhalde diyordum çünki donanım listesinde dijital klima hepsinde yazıyordu. Ah oyak reno ah
Valla ne yalan söyleyim araçta r-link olacak sanıyordum çünkü renault sitesinde fotolarda r-link vardı showrum da da touch modeli vardı icon yoktu yetkili kişiye ekran bu şekil değil dimi farklı olucak diye sordum evet evet farklı böyle değil dedi araç siparişi verdik araç geldi r-nav :) bu neden böyle oldu dedim sağ sola sordu böyleymiş dedi:)