Sürüş Biçim Göstergesi Nedir? Neden Çalışmıyor?

OZİ35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kontak açildiginda tüm işiklar yaniyor oraya dikkat ederseniz hararet sogukken mavi yaniyor dogru eger su fazla isindiginda kirmizi yanicagini kontak actigimizdaki işiklar hepsi yandiginda işigin kirmizi oldugunu görebilirsiniz eko sürüş işiklarina bişey diyemem .

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecek Kolundaki Düğmeden

mjj_renegade

Onur Kağan Göçebe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, Renault dan çelişkili açıklamalar geliyor Sürüş biçim Göstergesi ile ilgili. Telefonda Renault yardım, siz uzun yol yapınca çalışacak diyor, ben 254 km yaptım çalışmadı. Renault daki usta şimdi çalışmıyor ama aracınızı servise getirdiğiniz zaman ileride güncelleyerek çalışmasını sağlayabiliriz diyor. Bir başkası R-Linklerde çalışacak diyor...

Kafam iyice karıştı...

uurcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, bu dediğiniz şeyler r-link özellikli araçlarda var diye biliyorum. R-link araçlar normal r-nav araçlardaki navigasyon, bluetooth ve mp3 çalma dışında video ve resim gösteriyor, internet bağlantısı yapabiliyor ve motora da direk bağlantılı olduğu için araç, sürüş ve motor ile ilgili bütün bilgileri toplayıp size gösteriyor. Fakat ne yazık ki Türkiye'de üretilen Clio'ların hiçbirinde R-link yok sadece r-nav var. Kullanma kılavuzunda koltuk ısıtması da var diyor ama o da yok :D

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bu konuları aştık, renoda bizim forumu takip ediyor sanırım, web sayfasında donanım ve özelliklerdeki açıklamalarını düzelti. ;)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 nolu olan için yazıyorum :
1.2 Clio IV de o vites attırma şeyisi çalışıyordu :D 2500 devirde bile vites attır diyordu .
Yani 1.2 Joy da var . Bizzat kendim kullandım :D

Hatta servis arabasıyla esp anti patinaj her şeyi kullandım hehe

2. olan belkide EDC içindir .

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son Noktayı Koyuyorum Dostlar

Videoyu dikkatli bir şekilde izlerseniz R-LİNK sistemli clio 4'ün sürüş biçim modu göstergesi çalışıyor buda R-LİNK özellikli clio 4'lerde sürüş biçimi göstergesi olduğunu işaret ediyor..

yine Renault yaptı yapacağını

abuzerkadayıf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl Olur ya benim araçta bakıma kaç km kaldığını ve kaç ay kaldığını bile yaziyor
ya benim arabada bir sorun var herhalde silecek kolundaki düğmeden sadece km bilgileri, sıcaklık, anlık yakıt tüketimi, kalan yakıt bilgilerini falan gösteriyor bakımla alakalı birşey görünmüyor. aracın modeli 2013 ICON 1.5 DCI 90 BG STOP&START. O özelliğin olmama ihtimali var mı?

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İncelemeniz gereken asil konu bu

http://www.renaultfanclub.com/clio-...-clio-4-bakima-kalan-km-bilgisi-hakkinda.html
ya benim arabada bir sorun var herhalde silecek kolundaki düğmeden sadece km bilgileri, sıcaklık, anlık yakıt tüketimi, kalan yakıt bilgilerini falan gösteriyor bakımla alakalı birşey görünmüyor. aracın modeli 2013 ICON 1.5 DCI 90 BG STOP&START. O özelliğin olmama ihtimali var mı?