T.Ü.V'ü Dikkatinden Dolayı Tebrik Ediyorum :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Daha önce hikayesini yapmıştım hatırlarsanız bizim şirket motorlarından birinde ruhsata otomobil yazılmıştııslıkNeyse muayeneye gitmeden tek yaprak düzeltildi motosiklet oldu otomobil yazan içinde muayeneye girsin oradan bir kağıt verecekler onunla trafikten diğer sayfayıda düzeltip tam motosiklet olacaktııslıkneyse efendim verdik evrakları girdik muayeneye tabii jet hızıyla okey alıp çıktık sonra bir baktık otomobil olan yere hologramıda çakmış,mührüde,imzayıda:delivalla o yorgunlukla diyemedimki yaw bu motordu otomobil değilhehetrafik yanlış yazmış söyledikte baştan sen ne uyuyorsun vs vs vs demeyi çok istedim ama diyemedim:aytuğuzun lafın kısası a dostlar şu anda ruhsatımın ilk kısmında motosiklethihidiğer kısmında otomobil yazan ve 2014 yılına kadarda muayeneli birşey oldu:tonyUmarım çevirmede vs sıkıntı olmaz,benim başımada bu sene niye normal işler gelmez anlayabilmiş değilim ama neyse azz kaldı.....................:pislik

hc9ht.jpg
hc9jf.jpg

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sövmekten bıktım onlar dingillik yapmaktan bıkmadı :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Tebrikler Kerem...:D

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş

:aytuğTeşekkür ederim Usta'da bu bir iltifatmıydııslıkonu çözemedim bakhehe

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla helal olsun iyi düşünmüşsünde iyi ki uygulamamışsın bir ton uğraşırdın abi :)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
valla helal olsun iyi düşünmüşsünde iyi ki uygulamamışsın bir ton uğraşırdın abi :)

Eyvallah iyi dilekleriniz için sonsuz teşekkürler
:aytuğbenim derdim şuki o motor çevirmede vs ceza yerse patronda beni yer gibi:aytuğo açıdan bir sıkıntı varmıdır esas öğrenmeye çalıştığım o:polis

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Motorsikleti Otomobil Diye TÜV'e onaylatan Tek İnsansın Abi :D hehe

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Eyvallah iyi dilekleriniz için sonsuz teşekkürler
:aytuğbenim derdim şuki o motor çevirmede vs ceza yerse patronda beni yer gibi:aytuğo açıdan bir sıkıntı varmıdır esas öğrenmeye çalıştığım o:polis

abi bir seferlik yırtarsında o da nasıl dersin polis dayıya ruhsatı çıkartıp baktığım mı var memur bey ama söylediğiniz iyi oldu büyük sıkıntı hemen düzelttireyim şunu dersin bir seferlik en azından yırtarsın :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Asli İcin Daglari Delmissin Tuv Ne Ki Sana Abi
İstesen Olmaz Valla
Oylece Dursun
Cevirmede Vs Hic Caktirma A Oyle Mi Ne Yapacaz Vs Saf Ayagi İse Yarar

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
- Motorsikleti Otomobil Diye TÜV'e onaylatan Tek İnsansın Abi :D hehe

Onaylatan benimde olayın bu hale gelmesinde emeği geçen Antalya trafik tescil bürosu ve sütçüler t.ü.v çalışanlarının hakkını yeme Cengo
heheanaaa ben naaptım yine yaw hem milletin hatasını düzeltmeye çalış hemde reklam ol oda iyi valla:aytuğ

Asli İcin Daglari Delmissin Tuv Ne Ki Sana Abi
İstesen Olmaz Valla
Oylece Dursun
Cevirmede Vs Hic Caktirma A Oyle Mi Ne Yapacaz Vs Saf Ayagi İse Yarar

Meselede orada ya başkan motorun üzerinde ben olmayacağımdır üzerindekininde umurunda olacağını hiç sanmamıslıkhayır milletede anlatamadım daha doğrusu anlatıyorum aval aval suratıma bakıyolar tamam abi geçirdin ya muayeneden daha ne gibilerden acı gerçeğimi söylesem safımı oynasam bende çözemedim:slc