T.Ü.V'ü Dikkatinden Dolayı Tebrik Ediyorum :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Safi Oyna En Guzeli En Fazla Buda Cok Saf Ya Derler
Rahat Etmenin Yolu Safi Oynamakmis Bende Yeni Yeni Cozdum Bunu

RsErdi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginç ilk defa gördüm böyle birşey :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ilginç ilk defa gördüm böyle birşey :D

Beni izlemeye devam et öyleyse off off gülermisin ağlarmısın yawhehe

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne güzel işte 2013 e hem motosikletle hemde otomobille giriyorsun :D

Daha önce hikayesini yapmıştım hatırlarsanız bizim şirket motorlarından birinde ruhsata otomobil yazılmıştııslıkNeyse muayeneye gitmeden tek yaprak düzeltildi motosiklet oldu otomobil yazan içinde muayeneye girsin oradan bir kağıt verecekler onunla trafikten diğer sayfayıda düzeltip tam motosiklet olacaktııslıkneyse efendim verdik evrakları girdik muayeneye tabii jet hızıyla okey alıp çıktık sonra bir baktık otomobil olan yere hologramıda çakmış,mührüde,imzayıda:delivalla o yorgunlukla diyemedimki yaw bu motordu otomobil değilhehetrafik yanlış yazmış söyledikte baştan sen ne uyuyorsun vs vs vs demeyi çok istedim ama diyemedim:aytuğuzun lafın kısası a dostlar şu anda ruhsatımın ilk kısmında motosiklethihidiğer kısmında otomobil yazan ve 2014 yılına kadarda muayeneli birşey oldu:tonyUmarım çevirmede vs sıkıntı olmaz,benim başımada bu sene niye normal işler gelmez anlayabilmiş değilim ama neyse azz kaldı.....................:pislik

hc9ht.jpg
hc9jf.jpg

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
e kerem abi başına normal şeyler gelseydi bir roadfox yetişir miydi öyle düşün :aytuğ safa yatmak en akıllıcası ama tabii insanın içi de rahat olamayabilir ya bir maraz çıkarsa, ceza olursa vb, seni kıllandırmak değil amacım da ben de pimpirikliyim çoğu insanın amaaan dediği şeyler amaaan olamıyor benim için:(

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 ve teker arasında kalan değişik bir araç muaneden geçti :D