Tablet önerileriniz ?

tugay155

Kırşehir,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kolay gelsin abilerim,arkadaşlarım..tablet pc almak istiyorum size danısmadan girmeyeyim bu ıse dedım önerebileceginiz markalar modeller var mıdır limit 750 800 o civarda şimdiden teşekkür ederim

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben dark evo 7002 aldım gayet güzel ama çok büyük işler için kullanılmaz tabi ama öyle oyalanmak için almak istersen öneririm internet görsellik sarj hepsi iyi güçlü bi alet fiyatıda gitti gidiyorda çok uygun du ama normalde 220 dolar felan ben 175 tl ye aldım.

tugay155

Kırşehir,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben dark evo 7002 aldım gayet güzel ama çok büyük işler için kullanılmaz tabi ama öyle oyalanmak için almak istersen öneririm internet görsellik sarj hepsi iyi güçlü bi alet fiyatıda gitti gidiyorda çok uygun du ama normalde 220 dolar felan ben 175 tl ye aldım.
bilndik bi soru olacak ama sormam lazım ınternet hızı nasıl wifi ve 3g de

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilndik bi soru olacak ama sormam lazım ınternet hızı nasıl wifi ve 3g de

3g ye bakmadım ama internet hızı mükemmel..2 diş çekse bile süper hızlı.

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş samsung al kafan rahat etsin.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Apple mantıklı bir seçim olur yalnız Murat abi bu iPad minileri ben tavsiye etmiyorum çünkü öylesine nabız ölçmek için çıkarılmış bir alet gibi en basitinden retina ekranı bile yok ve gerçekten zevk vermiyor... Bu fiyatlara bulabilirse 2.el filan iPad 2 daha mantıklı olabilir diye düşünüyorum :)

Son düzenleme:

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Apple mantıklı bir seçim olur yalnız Murat abi bu iPad minileri ben tavsiye etmiyorum çünkü öylesine nabız ölçmek için çıkarılmış bir alet gibi en basitinden retina ekranı bile yok ve gerçekten zevk vermiyor... Bu fiyatlara bulabilirse iPad 2 daha mantıklı olabilir diye düşünüyorum :)
800 lira civarında alınacak en iyi makine bence sonucta retina ekran ipad 4 hariç hiç birinde yok, İpad 2 ile donanımsal farklılıkları var ve bence 8 inc tablet için daha mantıklı.

ama tabi gene keyfi bilir alıcıya kalmış bir tercih sonuçta, Ben android i tercih ederim Uygulama açısından daha özgür bir yazılım.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
800 lira civarında alınacak en iyi makine bence sonucta retina ekran ipad 4 hariç hiç birinde yok, İpad 2 ile donanımsal farklılıkları var ve bence 8 inc tablet için daha mantıklı.

ama tabi gene keyfi bilir alıcıya kalmış bir tercih sonuçta, Ben android i tercih ederim Uygulama açısından daha özgür bir yazılım.

iPad 4 derken 4.Nesilden bahsediyorsun abi sanırım fakat retina ekran iPad 2'den sonra çıkan yani 3. oluyor onda mevcut...