Tablet önerileriniz ?

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iPad 4 derken 4.Nesilden bahsediyorsun abi sanırım fakat retina ekran iPad 2'den sonra çıkan yani 3. oluyor onda mevcut...

Dikkat edersen sadece 4. nesillerde özellik olarak retina display yazıyor.

Apple - iPad - Yine göz alıcı. Ve iki kat daha hızlı.

Burdan bakabilirsin kardeşim 4. nesil ile cıktı retina ekran.

TeknoBiyotik: Apple 4. Nesil IPad Retina Display 32GB Wi-fi (Beyaz) (Distribütör Garantili) - Tablet - Notebook

TeknoBiyotik: Apple New iPad (ipad 3) 32GB Wifi Siyah (Distribütör Garantili) - Tablet - Notebook

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sitenin eksikliği var öyleyse abi buyur Apple'ın kendi sitesinden bu iPad 2'den sonra çıkan The New iPad adı altındaki A5X işlemcili cihaz... Overwiev kısmından özelliklerini görebilirsin. Şu an bunun bir üstü daha bulunmakta ve 4. Nesil olarak geçiyor A6X işlemciye sahip...

Refurbished iPad with Wi-Fi 16GB - Black (3rd generation) - Apple Store (U.S.)

Son düzenleme:

tugay155

Kırşehir,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:)) ipad dusunmuyorum samsungda dusunmuyorum asus huavei gibi isinin ehli markalardan oneriler almak isterim

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sitenin eksikliği var öyleyse abi buyur Apple'ın kendi sitesinden bu iPad 2'den sonra çıkan The New iPad adı altındaki A5X işlemcili cihaz... Overwiev kısmından özelliklerini görebilirsin. Şu an bunun bir üstü daha bulunmakta ve 4. Nesil olarak geçiyor A6X işlemciye sahip...

Refurbished iPad with Wi-Fi 16GB - Black (3rd generation) - Apple Store (U.S.)

ben ipad 3 16gm 4g kullanıyorum 1450tl vatan bilgisayardan almıştım....en sevdiğim tarafı sarjı cok gidiyor disel araba gibi :) ne zaman şarja taktığını unutuyorsun.... alet güzel kullanışllı saglamlık hissi veriyorda ne kadar gerekli tartışılır... ayrıca retina oldugunu bilmiyordum ekran kalitesi deli bişide ...
ben şu an; gidip ucuz bişi alsam daha iyi olurdu diyorum... ayrıca telefon alıcak olan varsa motorola razr xt910 olması lazım 900 kagıt fiyatına göre iyi alet izne gidicem maddi durum iyi degil alıcak arkadaslara tavsiye vatan bilgisayarda

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende çok araştırdım 1 hafta önce ipad 3 4g 64bg retina aldım.Samsung galaxy tab android oldugumdan ve kalem kullanımından aklıma çok girdi fakat geçişlerde çok donma war , bu problemlerı cozemeyınce tat vermez.Telefon olsa galaxy serisi derim ama tablette apple.800 civarı olucaksada ipad 2den şaşmam en azından sahibindene bakın 2. el çok temız uyguna cihazlar war ...