Talisman bose ses sistemi

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Güle güle kullanın. Çok sevindim. Yolunuz düşerse sizinle çay/kahve içmek ve ses siteminizi dinlemek isterim. Tanıtım işini serviste mi yaptırdınız?
Aslında geçen hafta sonu İstanbula gidip geldim , gidişte yanlızdım ama Cuma geçtim sizin oralardan , dönüşte cumartesiydi ama yanlız değildim o yüzden uğrayamadım. Bir daha sefere uğramak isterim bende.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Memnun olurum. Eğer önceden haber verirseniz programım varsa, ona göre ayarlarım.

akinayk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba konuya yeni rastladım. Bende latitude 2011 var bose sistemi amfi filan var ama sesi beni de oğlumu da tatmin etmiyor. Sizin taktıklarınız latitude executive deki sistemden farklı mı acaba ?

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Merhaba konuya yeni rastladım. Bende latitude 2011 var bose sistemi amfi filan var ama sesi beni de oğlumu da tatmin etmiyor. Sizin taktıklarınız latitude executive deki sistemden farklı mı acaba ?

Merhaba , Letitute daki sistemi bilmiyorum açıkçası ben takılan parçaları paylaşmıştım, ses kalitesinden oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim.

2010flupr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , Letitute daki sistemi bilmiyorum açıkçası ben takılan parçaları paylaşmıştım, ses kalitesinden oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim.
Merhaba, biraz araştırma yaparak talismandaki bose sistem hoporler ve tweeteri fluence marka araçlara da takıldığını gördüm. Geçmişte fluencelerde de bose opsiyonlu olarak alınan araçlarda var. Bende aracıma şuanda takmak istiyorum ancak hiçbir şekilde satışını bulamadım bu sistemin. Anfi vs. isteğim yok sadece bose tweet ve hoporler gerekli. Yardımcı olma şansınız varmıdır. Nereden aldınız nasıl temin ettiniz, ürünü takma konusunda sıkıntım yok, kendimde takabilirim sadece hoporler ve tweeter olacağı için.
Ek olarak anfi veya woofer da nereden aldınız aklımda bulunsun belki ileriki zamanlarda ihtiyaç olabilir

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Merhaba, biraz araştırma yaparak talismandaki bose sistem hoporler ve tweeteri fluence marka araçlara da takıldığını gördüm. Geçmişte fluencelerde de bose opsiyonlu olarak alınan araçlarda var. Bende aracıma şuanda takmak istiyorum ancak hiçbir şekilde satışını bulamadım bu sistemin. Anfi vs. isteğim yok sadece bose tweet ve hoporler gerekli. Yardımcı olma şansınız varmıdır. Nereden aldınız nasıl temin ettiniz, ürünü takma konusunda sıkıntım yok, kendimde takabilirim sadece hoporler ve tweeter olacağı için.
Ek olarak anfi veya woofer da nereden aldınız aklımda bulunsun belki ileriki zamanlarda ihtiyaç olabilir

Woofer yurtdışında alınıp getirtildi , diğer ürünler ve montaj İstanbul'da procar camera tarafından yapılmıştır .

2010flupr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Woofer yurtdışında alınıp getirtildi , diğer ürünler ve montaj İstanbul'da procar camera tarafından yapılmıştır .
Hoporlerleri procar cameradan temin ettiniz o zaman, wooferi getirdiğiniz yerin bilgisi varmıdır

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Son düzenleme:

createemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, öncelikle sistemi sorunsuz kullanmanızı diliyorum :) Merak ettiğim birkaç soru var, cevaplarsanız çok sevinirim :)
-Subwoofer kablosunu bagaja nereden geçirdiniz?
-Merkez hoparlör için amfiden çıkış mı var yoksa tweeter'dan mı aldınız?
-Sistemi tanıtmak için DDT4ALL yeterli miydi yoksa Clip kullanıldı mı?

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Merhaba, öncelikle sistemi sorunsuz kullanmanızı diliyorum :) Merak ettiğim birkaç soru var, cevaplarsanız çok sevinirim :)
-Subwoofer kablosunu bagaja nereden geçirdiniz?
-Merkez hoparlör için amfiden çıkış mı var yoksa tweeter'dan mı aldınız?
-Sistemi tanıtmak için DDT4ALL yeterli miydi yoksa Clip kullanıldı mı?

Merhaba teşekkürler , sistemi sorunsuz çok keyifle kullanıyorum . Subwoofer kablosu orta bölümden arkaya çekildi herhangi bir kablo görünmüyor ortada , merkez hoparlör çıkışı direk amfiden. Tanıtım için clip kullanıldı , yanlış hatırlamıyorsam BOSE sisteme sahip bir şase numarasıyla tanıtıldı . Tabi bu işlemleri kendim yapmadım , profesyonel destek aldım .