Talisman Fiyat Listesi.

yelkenci10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese Merhabalar.
Bende nasip olursa bir haftadır beklediğim aracıma en geç yarın kavuşacağım heralde.
Aldığım araç:İcon 1.6 dci EDC 160bg. Vizyon kahve+elektronik amortisör+19 jant+cam tavan+kahverengi deri döşeme
Bir haftadır işlemlerin bitmesini bekliyorum yetkili satıcının işini takip etmemesi yüzünden işler uzadı.
Aracımı ÖTV muafiyetli alıyorum. Bana 94.000 liraya mal oldu.
Aracı almayı beklerken servisten gelen teklifle aracıma komple iç dış seramik kaplama yaptırdım.
Aracı teslim almadan önce serviste ilave yaptırabileceğim bir şey varsa bende bir an önce çıkmadan hallederim.Güncellemeleri sordum sabah ama bakarız tekrardan dedi servis müdürü.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Güzel günlerde kullanın.

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın. Çok güzel bir tercih

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese Merhabalar.
Bende nasip olursa bir haftadır beklediğim aracıma en geç yarın kavuşacağım heralde.
Aldığım araç:İcon 1.6 dci EDC 160bg. Vizyon kahve+elektronik amortisör+19 jant+cam tavan+kahverengi deri döşeme
Bir haftadır işlemlerin bitmesini bekliyorum yetkili satıcının işini takip etmemesi yüzünden işler uzadı.
Aracımı ÖTV muafiyetli alıyorum. Bana 94.000 liraya mal oldu.
Aracı almayı beklerken servisten gelen teklifle aracıma komple iç dış seramik kaplama yaptırdım.
Aracı teslim almadan önce serviste ilave yaptırabileceğim bir şey varsa bende bir an önce çıkmadan hallederim.Güncellemeleri sordum sabah ama bakarız tekrardan dedi servis müdürü.

Hayırlı olsun aracınız.Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.Hoşgeldiniz.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Haziran ayı Talisman fiyatları;
lWB3JB.png

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 ile 2017 arasında 25bin tl fiyat farkı uçuk olmuş.

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6. Ayda hala 2016 modelinin bayilerde oldugu renault turkiye piyasasinda D segmentinin patladigin tekrardan bir gostergesi. Aslinda guzel arabalar ama hep pazarlama hatasindan dolayi sifiri satmiyor sonrada 2. Eli para etmiyor busefer dahada satmiyor kisir donguye giriyor 2016 da o 144bin tl lik araba 155bin tl di %10 dolar kuru arti otv artti ama fiyat 144 oldu madem kurtariyordu bu rakam satsaydiniz ya kur ve otv den once 130. Renault un tr de satan tek d segmenti araci laguna 1 oldu ne yazikki. Laguna 2 & 3 latitute ve simdide talisman hepsi guzel arabalardi ama hic birini alan olmadi

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akar.ali@hotmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun 2016 ağustos ayında bende cam tavan hariç ÖTV indirimi ile benden 98.500.tl aldilar.ben neden sizden cam tavan olmadığı halde 4.500 tl fazla ödedim merak

akar.ali@hotmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ÖTV indirimi araç maliyeti

Aracınız hayırlı olsun 2016 ağustos ayında bende cam tavan hariç aynen sizinkinin özelliklerinde ÖTV indirimi ile 98.500.tl maloldu sizde cam tavanda var aradaki 9.000 tl farki anlayamadım benden fazlami aldilar..