Talisman R-Link 2 Güncelleme 2017

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar.Harita güncelleme aboneliği bitmiş arkadaşlardan birine aboneliği bitmemiş bir arkadaş harita güncelleme dosyalarını verebilirse aynı dosyalar ile harita güncellemesi yapıp yapamayacağımızı kontrol edebiliriz.Güncelleme yapılabiliyorsa bir ücret karşılığında,aboneliği olan arkadaş harita güncellemelerini paylaşabilir.

kutluay345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar.Harita güncelleme aboneliği bitmiş arkadaşlardan birine aboneliği bitmemiş bir arkadaş harita güncelleme dosyalarını verebilirse aynı dosyalar ile harita güncellemesi yapıp yapamayacağımızı kontrol edebiliriz.Güncelleme yapılabiliyorsa bir ücret karşılığında,aboneliği olan arkadaş harita güncellemelerini paylaşabilir.

ben denedim ama olmadı,benim aracım 2015 kadjar,arkadaşımın aracı 2017 model,ona ücretsiz 2016 haritası güncellemesi geldi,kendi aracına yükledi daha sonra aynı usb yi benim aracıma taktık ,usb boş uyarısı aldım.
daha sonra kendi aracıma boş usb takıp rlink bilgilerini kopyaladım,aynı usb güncel haritaları yükledim,araca taktım gene usb boş uyarısı aldım

aslında rlink2 nin android developer menüsü var,oraya yabancı sitelerde ulaşanlar var,bildiğiniz andrid tablet arayüzü çıkıyor.
o kısma nasıl ulaşıldığını bulamadım,ordan sd card bölümüne ulaşıp eski haritalar silinip yeni harita yüklenebilir diye düşünüyorum

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
ben denedim ama olmadı,benim aracım 2015 kadjar,arkadaşımın aracı 2017 model,ona ücretsiz 2016 haritası güncellemesi geldi,kendi aracına yükledi daha sonra aynı usb yi benim aracıma taktık ,usb boş uyarısı aldım.
daha sonra kendi aracıma boş usb takıp rlink bilgilerini kopyaladım,aynı usb güncel haritaları yükledim,araca taktım gene usb boş uyarısı aldım

aslında rlink2 nin android developer menüsü var,oraya yabancı sitelerde ulaşanlar var,bildiğiniz andrid tablet arayüzü çıkıyor.
o kısma nasıl ulaşıldığını bulamadım,ordan sd card bölümüne ulaşıp eski haritalar silinip yeni harita yüklenebilir diye düşünüyorum

Kadjar'da ana ünite nasıldır bilmiyorum ama Talisman ve Megane4 ile Espace ta LG marka android 4.4.4 sürümü olan infotainment sistemi var.8.7 ve 7 inch ekran ünitesinin arkasında tüm anten ve diğer girişlerin bulunduğu ana ünite bulunuyor.Asıl yazılım orada.R link 2 nin alt yazılımı android yani.Ben aslında android arayüz cihazı satın aldım.Monte etmeyi denedim.Kısıtlı zaman olduğundan üreticinin verdiği pin bağlantılarının benim aracım ile uyumsuz olmasından dolayı tek tek denemeye zamanım yetmedi.Home tuşuna basınca 2. bir tabletiniz var gibi çalışıyor sistem.Tamamen android bir tablet.Sizin gördüğünüz videolar bunlardan farklı mı?Paylaşabilir misiniz?

syhgul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mirrorlink de uygulanabilir aslında

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Muhtemelen.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uygulunabilirse harika olur .

aher

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Link bu mesajda mevcut.
Güncellemeyi kurdum linkten herhangi bir harita güncellemesi gelmedi. Geçenlerde ekran kararması yüzünden servise götürdüm yeni yazılım atacağız dediler. Serisini hatırlamıyorm ama 3.3... değil 2.1... türündendi galiba. Rlinkte hemen 2017.6 harita güncellemesi verdi, yüklediğimi düşünüyorum ama öyle bariz bir fark yok gibi geldi haritada, belki de güncellemeyi yapamamışımdır... bilmiyorum! Ama şunu söyleyebilirim menülerde kısıtlama gelmiş gibi; en basitinden güncellemeden önce harita bilgisine ulaşabiliyordum güncellemeden sonra o kısımları kaldırmışlar gibi :) baya bir karıştırdım ama sadece Araç üzerinden Rlink Store da yeni haritayı gördüm lakin 2015 haritası da duruyordu.