Talismana geçiş yaptım

cenkank.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar uzun bir araştırmanın sonunda 5 yıldan beri b7 passat tdı kullanıcısı olarak,

talisman icon 1.6 dci 160 bg edc modeline geçiş yaptım..

araçımda kontrol paketi ve Adaptif Cruise Control hariç diğer opsiyonlar var cam tavan dahil.
kontrol paketi ve adaptif cruise cont. almama sebebim çok yakın arkadaşımda megane 4 hb var butun opsiyonlar var aracında
eller park sistemini aldıgından beri 1 veya 2 kere kullanmıs olaması ve adaptif cont. aracı durdurduktan sonra tekrar hareket ettırmemesınden dolayı almadım.. Cruise control yetiyor uzun yolda denemem sonrası.

Passat'tan sonra çok rahat sessiz ve konforlu geldi.. Ankara-İstanbul-Ankara kullanımımda 5.6 ortalama yakaladım 1000 km yeni doldurum. Çok fazla sıkıştırmadım ancak yakıt olarak çok iyi seviyelerde ilerde biraz daha az yakacagı kanaatindeyim.

ilk aldıgımda bu araç uzun surusu park etmesi vs zor olcak diye düşünürken, kullanımı çok rahat oldugunu anladım.

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun Kazasız keyifli sürüşler İnşallah. Passattı bırakıp bize gelen (talisman) ve memnun olan birini görmek çok güzel.

zaffmng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracınız hayırlı olsun...

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun.

cenkank.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim arkadaşlar

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı uğurlu olsun aracınız.Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı ugurlu olsun, kazasiz belasız güzel günlerde kullanin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenkank.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim arkadaşlar..

bir sorum olcak aracı alırken halı paspas verdiler, çok ısrar ettim kauçuk paspas megane verebiliriz talisman yok dediler onu istemedim kenarında megane yazıyor diye ama askılık hediye aldım biraz zorda olsa.
orjinal kauçuk paspas fiyatını bilen var mı yada başka yerden alıp memnun kalıp tavsiye edecek ?

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim arkadaşlar..

bir sorum olcak aracı alırken halı paspas verdiler, çok ısrar ettim kauçuk paspas megane verebiliriz talisman yok dediler onu istemedim kenarında megane yazıyor diye ama askılık hediye aldım biraz zorda olsa.
orjinal kauçuk paspas fiyatını bilen var mı yada başka yerden alıp memnun kalıp tavsiye edecek ?

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. LLocker marka paspaslar güzeldir. Ben Megane 4 Sedan alırken bana da kauçuk paspas vermediler, halıflex olandan verdiler. İnternetten , bagaj havuzu ve 3D paspas sipariş ettim.