Tanışma,Denizli'den Zafer

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin abi :) sadıkogulları geciktirdimi abi aracı :D bende zamanında bir hafta bekledim :)

zafi07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet yaa sadıkoğulları tam bayram önü izne çıkacam iki araç anlaştık 1.sinde de hata yaptık araç yok dediler.Bugünde symbol anlaştığımız raç için arkadaş yanlış bakmış yok diyorlar.Onlarla uğraşıyorum perşembeye halledeceğiz dediler ama....bakalım hayırlısı olsun

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun abi :D

görkemefe

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
ahh bu bayileer :) hosgeldınız aramıza. aracınızıda kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah.

zafi07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahh bu bayileer :) hosgeldınız aramıza. aracınızıda kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah.
Teşekkür ederim.Malesef bayiler kafaya koydum Perşembe ye kadar halletmezlerse direkt olarak patronlarına gidip konuşacağım...

görkemefe

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.Malesef bayiler kafaya koydum Perşembe ye kadar halletmezlerse direkt olarak patronlarına gidip konuşacağım...

konuşun sıkıştırın ama ellerinde yksa da yapacak pek bişileri kalmıyor onlarında :)

zafi07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuşun sıkıştırın ama ellerinde yksa da yapacak pek bişileri kalmıyor onlarında :)
Ya hadi 1.araç yanlış bakmışız yok dediler aynı yer aynı kişi ve aynı ben 2. araç içinde yanlış bakmışız stoklara yok hallederiz diyorlar...:))

görkemefe

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya hadi 1.araç yanlış bakmışız yok dediler aynı yer aynı kişi ve aynı ben 2. araç içinde yanlış bakmışız stoklara yok hallederiz diyorlar...:))

onların yanlışlığıda hiç bitmiyo :) diğer bayilere sordunuz mu peki