Tanışma,Denizli'den Zafer

zafi07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onların yanlışlığıda hiç bitmiyo :) diğer bayilere sordunuz mu peki
Denizli de tek bayi var.Ayrıca dün işlemlerin başlaması ve araç teslimi yapılabilmesi için tüm parayı havale ettim.Elim kolum bağlı bekliyorum.Hayırlısı olur inşallah.

görkemefe

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Denizli de tek bayi var.Ayrıca dün işlemlerin başlaması ve araç teslimi yapılabilmesi için tüm parayı havale ettim.Elim kolum bağlı bekliyorum.Hayırlısı olur inşallah.

tek bayi olması çok kötü ya. peşin almadanda vermezler tabi. geç olsun temiz olsun :) amin..

serat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar ben ankaralıyım ama denizlide okuyorum. denizlide bi ekip toplamak lazım zafer bey hoşgeldiniz :)

zafi07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar ben ankaralıyım ama denizlide okuyorum. denizlide bi ekip toplamak lazım zafer bey hoşgeldiniz :)
Teşekkür ederim,Hoş bulduk.Ekip için ben hazırım yapabileceğim birşey var ise seve seve yaparım.İzne ayrılacağım izin dönüşü organizasyon yapalım.Yararları olu diye düşünüyorum.

arandur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni aracınız hayırlı olsun, ilk sıfır araç mı? İnşallah 3-4 sene sonra bana da sıfır araba almak nasip olur.

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aileye hoşgeldiniz :eyv Yeni aracınız hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz...Keyifli ve aktif bir paylaşım geçirmenizi dilerim.