Tarafsız Gozle Bayan Sofor VE Erkegin Farkı :) Yorum Sizin :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
4816945307.png

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bayanların üzerine fazla gidilmeye başladı hadi hayırlısı :D
ama doğru ya hehe

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bayanların üzerine fazla gidilmeye başladı hadi hayırlısı :D
ama doğru ya hehe
kardesım bılmem banamı dek gelıyorlar anlamadım sol serıtı kapatıp 40-40 gidiyorlar deli oluyorum baana Master'la makas attırıyorlar ne dıyeyım ben artık.. bıde turban yapanlar var turbanı yanlıs baglıyorlar yanları gormelerı ımkansız gıbı Soz meclısten dısarı at gozlugı gıbı sadece onunu goruyorlar ... Fıttırıyorum dıreksıyonda

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
burda çarşaflı jip sürenler var... hayat böle napcan... :cool:

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çoğu Erkekten Daha İyi Araba Süren Bayan Şöför'ler Gördüm Lakin İstisnalar Kaideyi Bozmuyor Ne Yazık'ki ...

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardesım bılmem banamı dek gelıyorlar anlamadım sol serıtı kapatıp 40-40 gidiyorlar deli oluyorum baana Master'la makas attırıyorlar ne dıyeyım ben artık.. bıde turban yapanlar var turbanı yanlıs baglıyorlar yanları gormelerı ımkansız gıbı Soz meclısten dısarı at gozlugı gıbı sadece onunu goruyorlar ... Fıttırıyorum dıreksıyonda
aynen katılıyorum. Ön tarafımda seyir halindeki araçların hangisini bayan kullanıyor tahmin edebiliyorum ve hiç yanılmadım. Yanımdakilere diyorum bakın ya bayan sürücü yada telefon ile konuşan bir sürücü diyorum ve sollarken haklı olduğumu görüyoruz hep birlikte :) ya bayan sürücü çıkıyor yada telefon ile konuşan erkek sürücü :) Bir keresinde daha böyle bir iddada bulundum ve sollarken hem bayan hemde telefon ile konuşan bir sürücü olduğunu gördüm dip gaz tekniği uygulayıp uzaklaştım :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​aynen bayan oldgunu gordunmu cek elfrenını seyret :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Alttakinde hayvan oldukça tedirgin olmuş...

memo_16

Bilgi Girilmemiş
köpek epey tırsmış yalnız :D arka tarafı temizlemesi bi hayli zor olcak bayan için :D