Tarafsız Gozle Bayan Sofor VE Erkegin Farkı :) Yorum Sizin :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
köpen ömrünü yemiş ya... nasıl bakış o öle yazuk yaa... :cool:

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bayan sürücü görünce en uzak neresinden geçerim diye hesap yapıyorum artık geçen hafta sağolsun bir tanesi daha direksiyonun önünü göremeyior koca jeeple önüme bir atladı sapaktan eski lastikler olsaydı girmiştim yanii ...

hatayye81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trafikte bayan şöför görmiyim hemen yol veririm :)hayatda sollamam malum sinyal kullanmıyolar aynayıda makyaj amaçlı kullanıyolar. Bu bodrum için geçerli. İstanbulda ise sadece jeep kullanan hanımlara hayran oluyorum.

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Hakkını Vererek Kullananlara Lafım Yok Hatta Bazıları Eli Öpülesi İnsanlar Ama Şu An Çalıştığım Yerde O Kadar Çok Acemi Bayan Varki Park Etmeleri Geri Geri Gelişleri Al Eline Çerezi Otur Komedi Filmi İzle Cinsinden Bir Abla Var Çoğu Kişiye Taş Çıkarır Koca Jipi Daracık Alanda Döndürdü Sadece Ağzım Açık izledim Ve içimden Helal Olsun Dedim

ArtvinLi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallaha bilmiyorumda ankarada 112 şöforlerinin yüzde 70 i bayan sürücü çokta iyi sürüyorlar buna bnmde nişanlımda dahil

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ambulansa yol vermeyenın kolundan tutup sürükleyesim gelmişti ilk izlediğimde

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı bayanlar çok iyi kullanıyor onları konu dışında tutuyorum ama büyük çoğunluğu çok kötü ya geçen hafta alışveriş merkezinin otoparkında başıma geldi aracı genç bir kız kullanıyor kafa ön camdan çıkıcak modda elleri direksiyona çift el kilit yanındada annesi var cadaloz bilmiş bişi, otopark çok sıkışık manevra yapıp çıkıp gidicem benim yerime gircek ama benim arabanın önünde duruyo hemde benim park yerime girmek istiyo, çekil diyorum yarım teker geri gidiyo bekliyo korna çalıyorum ses yok 3 defa korna çaldım el kol sallıyorum geri git çıkayım diyorum bakışıyoruz sadece, en sonunda el freni çekip aşağı cinnet modunda nasıl indim nasıl bağırdım çağırdım etrafıma o kadar insan hangi ara toplandı bilmiyorum resmen gözüm dönmüş kızda ses yok anası çingen açtı camı hem benim arabanın ön tarafının yarısını kapatmış hemde oradan nasıl çıkamazsın diyo bana arabanın kanatları var sanki..Özetle allahım bu tarz bayan ve erkek sürücülerden bizi korusun AMİNNNNN

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Evet Bazı Bayan Sürücüler Var Gerçekten Çok İyi Kullanıyorlar Ve Buna Benim Annem de Dahil...Bazıları da Var ki Trafikte Gördüğüm Zaman Kaçacak Delik Arıyorum O Derece Kötüler...

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayanların yuzde 90'ı için Konusuyorum ( BAYAN SOFOR DIYE BISEY YOKTUR ALLAHA EMANET ARABA VARDIR :aytuğ )