Tavanı kaplı Arac muayenesi hakkında

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İki senede bir kez değiştir Melih :eyv
Malum yeni araçlarda ilk muayene 3 yıl sonra. Bende sisleri ve farları değiştirdim nede olsa sıfır araç ve 3 yıl sonra diye.Eskilerini saklıyorum zamanı gelince bence 15-20 dklık iş.

Pek sevmiyorum oyle ugraslari, 1 bucuk sene var muayeneye. O zaman a kadar devam zaten sari takarim dahada ellemem. 1 saat ugrastirdi zaten takarken, 1 ay bile olmadi :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aydınlatma grubunun tamamını sarı yapın ve Amerikan park varsa normale çevirip öyle gidin. Adamlar bagajdaki yangın tüpünü gormemisler yok yazmışlar hafif kusur geçmiş o bile.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

Farlar, gunduz farlari komple orjinal led. Bi tek sislerde yoktu onuda degistim. Neyse artik 1 bucuk sene var muayeneye, o zaman degisirim.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjari hemen hemen ilk alanlardanim ve ilk muayene gotureceklerden biriyim, anlarlarmi bu far orjinal degil cart curt. Belki orjinal sanarlar [emoji23]

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
O zaman gecmeyecek desene, kötü oldu. Ben sadece xenonlar geçmiyor saniyordum. Bilsem değişmezdim.

Şayet orijinal ampulleri takıp sonra tekrar ledleri takmak istemiyorsanız Sis farlarının sigortasını söküp muayeneye öyle girin.Hafif kusurlu olarak muayeneden geçersiniz.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uygulama ne kadar sacma aslinda dimi, sisler hic yanmazsa geciyor ama beyaz led yanarsa gecmiyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Uygulama ne kadar sacma aslinda dimi, sisler hic yanmazsa geciyor ama beyaz led yanarsa gecmiyor.

Evet.Saçma gerçekten.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öyle ledler var ki piyasa da sirf görüntü olsun diye takılıyor ve karşı tarafın görüş açısını sıfırlıyor. Hoş sis olmayan memlekette ( Istanbul icin ) neden sis farı kullanılır o da ayrı bir tartışma. Ön sis farlarına alıştık artık bari arkayı kullanmayın diyeceğim ama nedir ele geçen onu da anlamış değilim. Söz meclisten dışarı kimse alınmasın lütfen ama bizim millete far ve stop grubunu komple sil at arabadan öne arkaya sisleri daya daha fazla satarsın :)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla o konuda haklisin, bende aksine hic sis kullanmam. Sadece saga sola otomatik yaniyor, oda sari oldugu icin hic hosuma gitmiyordu degistireyim dedim. Neyse muayeneye daha var bakalim :)

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba benim aracımda ön parklarda ve arka plakalıklarda t10 beyaz led takılı muayenede sorun olur mu?

z3r0OO.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba benim aracımda ön parklarda ve arka plakalıklarda t10 beyaz led takılı muayenede sorun olur mu?

z3r0OO.jpg

Orijinal sarı ise kalır. Sonradan takılan beyaz led beyaz xenonlar geçmiyor.