Tavanı kaplı Arac muayenesi hakkında

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Son yıllarda Tüm araçlarımda parklar led idi. Öncekiler ampul rengi farklı ibaresiyle hafif kusurla geçti.
Son muayenede led far ampuller ve parklarla sorunsuz geçti. Far ayarı bile bozuk değildi.
Aracım flu bussines . Muayene Ekim ayındaydı.
Geçende polis çevirdi oda bişey söylemedi.
Led far ışığı karşı arabaya vurduğunda üst kısım hafif Sarı aydınlatıyor. Arkadaşımla test ettik. Önümde gitti ve herhangi bir rahatsızlık duymadı. İyi ayarlamak da önemli bence.
Bu arada beyaz led hakikatten de güzel duruyor.
Not: uzaklar orijinal.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlamadim bu isi geciyormu gecmiyormu, muayene istasyonuna gore farklilikmi gosteriyor nedir :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayeneyi yapan kişi ile muhabbet ettim geçmez diyor. Arac orjinali sarı ise tüm aydınlatma grubu sarı olacak. Sarı aydınlatma gruplu araca beyaz takınca geçmiyor onun söylemesi.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim parklar farlar led beyaZ, sadece sisler sariydi beyaz yaptim. Belki gecme ihtimali olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben muayene yi gezici istasyonlardan birinde İstanbul dışında yaptırdım. Belkide küçük bir yerde yaptirdigimdan çok da bu konunun üstünde durmamıştır. Bence hiç riske girip kumar oynamayin. 10-15 dk da ampulleri değiştirip muayeneye öyle girin.
Yinede benim bildiğim xenon yasak led değil. Yakın bir zamanda normal ampul de kalmayacak. Tüm yeni araçlar hızla lede geçiyorlar. Dün symbol gördüm gündüz ledleri vardı. Gayet de güzel duruyor.
Evlerimizdeki ampullerde geçildi bile. Normal ampul alan kalmadı.

tapatalk işkencesi ile yazıldı.

Ssserhat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende muayeneyi yeni yaptırdım ve park lambaları led ve hafif kusur olarak geçti. Muayene kağıdında renkleri uygun olmayan park lambası yazıyordu. Sis lambaları led olan arkadaşlar muayeneye giderken sigortayı çekip sisleri devre dışı bıraksın hafif kusur olarak geçer.

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayeneyi yapan kişi ile muhabbet ettim geçmez diyor. Arac orjinali sarı ise tüm aydınlatma grubu sarı olacak. Sarı aydınlatma gruplu araca beyaz takınca geçmiyor onun söylemesi.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com
bence uydurmus arac iceridindeki isogin renginden ona ne

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

davrom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustunden 1 yil gecmis ama yinede yazayim.xenon haric tum farlar muayneden gecer.led olsun olmasin.orjinal degilse hafif kusur geciyor.aydinlatmalarin tam calismasi lazim.jantlarda orjinalin kac bijonsa onla gitmen lazim.bazi universal jantlar(8bijon) gecmiyor.jant kapagin varsa bakmiyolar bile.tavan kaplama faturan varsa sorun yok.ruhsata islemeyede gerek yok.cunku aravin %30 unu gecerse ruhsata islenir.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi