Tecrübeli ve değerli arkadasların fikirleri lazım

ARYILDIZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlar ve yaylar bende hazır mevcut

ARYILDIZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

oz tacing crono orjinal hafif jantlar 17"
presli yaylarla beraber hazır

murataydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar gündüz kocaelinde bir kaplamacıyla telefonda gorustumm.Metalik mavi 1800 tl ffiyat dedi.Aksamüstü de basaran amortisöre telefon actım.Önlere coilover arkalar soğuk pres hersey dahil 700 tl dedi.Sizce fiyatlar uygun mu?
Önerebileceğim tek şey orijinal yayları pressletmektense spor yay almanız olur. Aracın üzerindeki yayların esnemesi, mukavemeti kendi uzunluğuna göre ayarlanmış, soğuk sıcak farketmez pressleterek sınırlarını zorlamanın faydadan çok zarar getireceğini düşünüyorum.

ATA'kan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARYILDIZ
masallah arabanız cok guzel jantlarda oyle :)

murataydin
Haklısınız bende düsünceler ve tavsiyeler sonucu coilover yaptırmaya karar verdim.sadece arkalar soguk pres olacak ondan da bırsey olmaz herhalde.

ARYILDIZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler :eyv

ATA'kan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar internette gördüğüm clio3 angel farları 389 tlye almaya karar verdim.Evde boş duran orjinal helezonlarıda bugun çıkmacıya gidip 100 tlye verdim.Çıkmacı orjinal çıkma faz1 mercekli farlara 500 tl,benim farları da alırsa 400tlye verecegını söyledi.Ama ben yinede sırf angel halkaları için sıfır farları alacagım.Hiç değilse kredi kartına taksit yaptırırım.Eğer pişman olursam da tekrar değiştiririm napalım :) Bu arada planlarım biraz geç işlemek zorunda kalıyor.Dişlerime üst 6 köprü,alt 3 köprü 4 dolgu ve komple küretaj uygulamasına 3500 tl fiyat verdiler.Persembe günü küretaja 1240 tl nakit verirken içim ne kadar cız etsede sağlık dedim.Yarın 16:30 da birkez daha gıdecegım :(Biraz geç olacak uygulamalarım ama olacak inş. Ayrıca gecen kocaelide telfonla bır kaplamacıda sordugum metalik mavı kaplama fıyatı 1800 tl idi.Ziebart 3500 tl uygulama fıyatı ek ıslemlerde fıyatın artacagını belırttı.İçimden yuhhh dedim :) oracal cast 970 folyo satan bir yer 1.52x15metre arac kaplama folyosuna 1100 tl fıyat verdi.Belki şu kaplama işini ben kendım deneyebılırım.Eğer basaramazsam da malzemeyle gıder iscilik parası verırım sadece napalım.Sanki onlar dogustan mı biliyordu kaplama yapmayı :)

ATA'kan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadasşar dün angel farlarımı 389 tlye aldım.Kartal sanayide birkaç usta yogunluk nedenıyle haftaiçi gelmemi söyledi.Biri 150ye takarım,biri 100e hallederim dedi.Bu ne ya deyince tampon sökmeye bile 80 tl istiyorlar dedi ustanın biri.Bende dün akşam nette nasıl tampon söküleceğine ait paylasımlar buldum.Umarım sökmeyi becerebilirim.Yada bir ay daha bekleyeceğim baskı balata yapılırken yaptırırım düsüncesiyle.Havada güzel umarım halledebilirim :)
Birde foto yuklerken linl olarak nasıl yapıyorduk boyle cok yer kaplıyr mesela'angel' diye yazıp tıklayınca resım acılması gıbı
r3jwwUCjXvShIMwZx7b90_Mex47LC_cNrFEPPz_zpsxmihjwzt.jpg[/URL]

CemT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlar çok güzel duruyor nerden aldığınızı öğrenebilir miyim acaba fiyatı baya uygun geldi