Tecrübeli ve değerli arkadasların fikirleri lazım

ATA'kan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sancaktepe de fstuning var oradan aldım.World karta 5 taksit yaptırdım.Yani ben begendim farları.Netten almak yerine gidip görüpte aldım.Bu arada farları 3saatte taktım.Resim biraZdan cekeceğim.Ellerimi yıkayıp yemek yemeyi tercih ettim önce:)

ATA'kan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaslar foto çektim ama parklar açıkken cıkanlar net cıkmamıs bıdaha cekerim uygun zamanda.:(

Ağaç altına parketmek işte kuş pisliklerine sebep veriiyor :)

PLQFpNBIGUA8Yp0x1GUAtBhvkVyzc39_PM9MD0_zps9axc8aeb.jpg

f@tih_28

Fatih Korkmaz,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fstuning fatih iyidir sorunsuz alisveris yapabilrsiniz malinin arkasinda durur her zaman.benim kardesimn arkadasi tavsiye ederim..bu arada fotolari bekliyrz :)

f@tih_28

Fatih Korkmaz,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazana kadar eklenms bile masallah :)

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
önden 2 far da gözükecek şekilde fotosu varmı merak ettim angel farı bende çok seviyorum araca agrasif bir görüntü veriyor..

ATA'kan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoları yenı paylasabıldım :) Gçrdüğünüz üzere sanırım montaj esanasında yada fardan dolayı dış köşelerde biraz bosluk kaldı.O kadar da önemsemedim.Yalnız sarı yanan yatay led bıraz guclu sanırım ıcerısınden yansıma yapıyor o acıklıgı sıyah bırseyle kapatmam lazım :)

XCzu-K_0iDhv_AnZLydgy-H1S6svVC5etIuJoJ_zpssahfrlyj.jpg
WWa1AdhRgIAgJrDmFP-aIdS1MKqMGdJn59NMip_zps2skjwmpd.jpg
MrHM6BI9HU7iNeUG0fPWySmIJLr8dyXxSlW98K_zpsvhmicuq9.jpg

murataydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Yalnız o boşluklardan su falan girmesin?

ATA'kan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
murataydin Tesekkur ederim.Su gireceğini düşünmüyorum.Yani girmemesi lazım :)

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar yazım biraz uzun olabilir.aracım 1.5 dci.

Arkadaslar sorularımı sralayacagım simdiden yardımlarınız için cok tesekkur ederim.Sizlerin vereceği bilgiler sayesinde o yönde arastırmlara baslayacagım.herseyı ayarladıktan sonra en son metalik mavi kaplama olacak Allah nasip ederse.Bunların hepsini parca parca değil,haziran ayının baslarında 2 gün içersinde montajlatmayı dusunuyorum.Önümde arastırma yapmak ve uygun maliyette bulup almam için 3,5-4 aya yakın bir süre var.

1-Sizce angel farlardan mı almalıyım.yoksa bizim modellerin bazılarında gelen mercekli farlar mı daha iyidir.angellar 400 600 arası.mercekli orjınaller 1000 tl olarak gördüm nette.

2-Elimde clio 1.2 den çıkma orjinal yaylar var.Bir arkadas arabasını satınca bana verdi presletip kullanayım diye.Hala evde.Sizce ne yapmalıyım.Presletip benim orjinal yaylarla değiştireyim mi.Yoksa takasa girip veya satıp spor yay mı almalıyım.

3-Jant modellerine bakıyorum 4x100 tamam ama jantların normal et değeri ne olmalıdır.her ilanda begendıgım 4x100 olur mu.

4- Şuan ki lastiklerim 185-60-15.lastikler bir senelik olsa da değiştirmek istiyorum 195-50-15 mi 16 mı secmeliyim.

WdjeZfLY0SdceoMQm2yqfGU1URi0WtwZWXOiNS_zpsh4hrn5ea.jpg

birebir ölçülerde bu janttan arıyorum.Satmaya niyetlendiğinde haberleşelim.

buraky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu farların FazII için olanını bulamadık gitti...