Tiguan mı ? IX35 mi?

Araç alımı için yardım

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hanımın puntosunu sattıktan sonraki dönemde, "kafama terlik" yememe adına reno yu hanıma zimmetledim qw Şuanki süreçde kendime araç bakıyorum, RFC üyelerinin fikrini almak istedim.

*56 bin tl ye hyundai ix35 (Otomatik park, deri koltuk, koltuk ısıtma ön arka, anahtarsız çalıştırma vs.. full+full) Style plus R mı (1.6 benzinli 4x2)

*En boş 1,4 122 hplik vw tiguanmı 4x2 (pazarlıksız internette 58 civarı bir fiyatı var) Bütçemi çok çok zorlayacağını belirtmek isterim.

tiguan teknik tablo

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ikiside şelaleden akarcasına benzin yakacak , masraf cıkaracak, deli gibi servis ücretleri vereceksin nasıl olsa.. :) almışken orta dolulukta tiguan al hiç olmazsa alman arabasına bin derim.Hyundai nin yolda giderken çamurlugunun falan düşmeyecegi ne malum :D ben tiguanı işaretledim hipergeneralim :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ix35'e bir kişi oy vermiş, O'da Egemen hehe

tiguan tabii ki :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca arabanın cekişini ve gidişini kendin gördün ! Zor gidiyor cok benzin yakıyor.. Hiç olmazsa tiguan bastımmı gidiyor ix35 ile aynı benzini yakıyor :) hiç olmazsa hakkını verir yaktıgı benzinin.

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence 2 side degil ya komutanim , ix35 5 para etmez zaten. Tiguana gelince bos tiguanda biseye benzemez. Ya zorlama imkani varsa bütceyi biraz daha zorla yada baska tercihlere yönel

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
89509071bdr.jpg

bu fotoda aracın sahibi aracı plazadan almış nizamiyeden cıkarken tamponu düşmüş ve kırılmış. hehe Yani ne zaman neresi düşer bilemem :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
İkiside Degil Tiguan Dedim Ama İkisinede Para Vermem

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sportage lar hoşuma gidiyo benim ama karar sizin

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş