Tiguan mı ? IX35 mi?

Araç alımı için yardım

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu hafta ankaradayken ix35'ede baktım tiguana'da. kardeşim alıyor eylül ortası teslim tiguan. fiyatını öğrenince hep odaklandığım sportage ya da ix35 ten vazgeçtim. en azından tiguanda tork var. donanım konusunda ix35, estetik açıdan sportage bence başarılı ama öğrenince tiguan dedim.
aldıkları araç panoramik tavan ve bir de bişeyi var ama ne bilmiyorum 60.500'e gelmiş.

ben de gideyim pazarlık yapayım dedim vw'de tık yok. internet neyse fiyat o. kar marjını düşüp en fazla 500-600 tl belki düşebiliriz dediler.
benim araştırma ve düşünce bu egemen. ama benzin konusu sıkıntı, LPG asla dizellleri 100.000 TL üstü... buyur burdan yak :D

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim clioya kaporayı aldım, bir aksilik olmazsa bayram sonu teslim edecem clioyu, bende bu sınıfa kilit kaldım ama tayinimin çıkması lazım buralardan başka biyerlere

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
89509071bdr.jpg

bu fotoda aracın sahibi aracı plazadan almış nizamiyeden cıkarken tamponu düşmüş ve kırılmış. hehe Yani ne zaman neresi düşer bilemem :)

Bu kadar basit, ön yargılı karalama mesajını size yakıştıramadım.

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ix35 tutmadı sbeplerınden bırı 1.6 gdı motor oldugu ıcın lpg takılamıyor, buda kimsenin işine gelmiyor tabi, ix35 yerıne kıa sportage dusunululebılır özellikle bu renk
2011-Kia-Sportage-Resimleri.jpg

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön yargı degil tecrube ile sabit.. bende bi kere yaslandım diye camı düşmüştü mesela.

araçta sıkıntı olabilir bu hepsinde olacak diye birşey yok, ön yargılı davranmamak gerek diye söyledim mesala sizin açtığınız jetta fluence konusuda aynı bu kalıba uyuyor on yargıyla yaklasan bırısı kesınlıkle jettaya fluence sı rakıp gormez

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
araçta sıkıntı olabilir bu hepsinde olacak diye birşey yok, ön yargılı davranmamak gerek diye söyledim mesala sizin açtığınız jetta fluence konusuda aynı bu kalıba uyuyor on yargıyla yaklasan bırısı kesınlıkle jettaya fluence sı rakıp gormez

o konuyu ben acmadım otodergi acmış.Bu konuda uzman insanların yapmış oldugu hem estetik hemde teknik bakımdan yapılan çalışmalara saygı duymak gerekir.Autoshow dergisininde buna benzer çalışmaları karşılaştırmaları olur.Tüm dünya standartlarında Jetta ve Fluence aynı sınıf olarak kabul edilmektedir.Sizin JEtta ile Fluence yi kıyaslamamnız tamamen sizin şahsi düşüncenizdir.

Ben Dünya gündeminin kabul gördüğü standartlara uyan birisi olarak yayınlamış oldugum yayınlarında arkaları teknik yada deneyimlerle mutlaka dolu olmuştur..

Ayrıca şahsi olarak ix 35 aracına deginmek gerekirse de.. Egemen arkadasımız 05.08.2012 tarihinde aracı eşi ile denemiş motor performansından memnun kalmamış, konfor içinse tereddütleri oluşmuştur.Buda uzmanların araştırmalarını yorumlarını bir kez daha dogrulamaktadır.

Bu bağlamda Egemen kardeşimin bütçesinide göz önünde bulundurarak bu aracı almasının uygun olmadıgını latife ve bazı mesajlarla belirtmiş bulunmaktayım..
Saygılar..

Son düzenleme:

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neyse, söylemek istediğimi anladınız siz:)

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence hummerda sağlam değil
:D

Hummer_H2_crash_470.jpg

önerilerde latifeylede olsa düşüncelerini söylüyor burada herkes birbirine, kimse karalama peşinde değildir burada. bence konu başlığa uygun devam edip herkes görüşünü söylese yeter.
için ferah olsun onur, sen hyundai çok sağlam dersen kimse sana marka reklamı yapıyorsun demez :D

Moderatörün son düzenlenenleri: