TR'de İlki Başardık CRUISE CONTROL

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enson sayfaya resim eklemiş, onlar işinize yarayabilir.

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapacak olan arkadaşlara tavsiye airbag sargısında yeşil airbag soketi boşta. Onu hız sabitleyici için kullanabilirsiniz. O zaman orjinal şekilde olur.

wtrk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu iş hala güncel mi benim 2012 model kangom var ona bu işlemi gerçekleştirebilir miyim ?

Neleri almam ve nasıl yapmam gerekiyor, destek olmanız ricasıyla.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu iş hala güncel mi benim 2012 model kangom var ona bu işlemi gerçekleştirebilir miyim ?

Neleri almam ve nasıl yapmam gerekiyor, destek olmanız ricasıyla.
Aracınızda alt yapısı yok diye biliyorum. Varsa gerekli parçalar alınıp clip cihazı ile özellik aktif ediliyor

wtrk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızda alt yapısı yok diye biliyorum. Varsa gerekli parçalar alınıp clip cihazı ile özellik aktif ediliyor

Ustam ben renault yetkili servisi aradım ve sordum şase numarasından bakarak yapılabileceğini ancak direksiyon simidinin komple değişmesi gerektiğini, hız sabitleyici butonların direksiyon simidine takıldığını söylediler. Yani alt yapı var gibi konuştular. Ben kablonun olduğunu teyit edersem yardımcı olabilir misiniz ?

sktem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapacak olan arkadaşlara tavsiye airbag sargısında yeşil airbag soketi boşta. Onu hız sabitleyici için kullanabilirsiniz. O zaman orjinal şekilde olur.
Hocam dedigin cok dogru bende onu kullanacagim simdi alttan sokup asagida kablonhn devamini bulmam lazim sonra kapama acma dugmesiyle baglantisini yapacagim

sktem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar , düğmeler vs takıldı , clip cihazıyla motor ve konsoldan aktif edildi fakat tuşlar çalışmıyor.Hız sabitleyici ve sınırlayıcıyı devreye alabiliyorum.Konuyla ilgili bir çizim vs var mı direksiyon altındaki kablolar tam olarak nereye gidip bağlanaacak.Normalde ben yeşil boştaki airbag kablosuna bağladım.İy, igünler.

ekrem_5574@hotmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar , düğmeler vs takıldı , clip cihazıyla motor ve konsoldan aktif edildi fakat tuşlar çalışmıyor.Hız sabitleyici ve sınırlayıcıyı devreye alabiliyorum.Konuyla ilgili bir çizim vs var mı direksiyon altındaki kablolar tam olarak nereye gidip bağlanaacak.Normalde ben yeşil boştaki airbag kablosuna bağladım.İy, igünler.
Aracın hangi model bilmiyorum ben 2009 kangoya yaptım fireksiyonun altındaki sokette pinlerin yerini değiştirmen gerekiyor bağlamış olduğun o yeşil kablonun uçları o sokette boştadır o uçları bulup karşı sokette 4 kablodan 2 sini ona karşılık gelen yere takman gerekir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben böyle yaptım ve çok güzel çalışır durumda

Son düzenleme: