TR'de İlki Başardık CRUISE CONTROL

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonunda F kangoo da sabitlenmiş güle güle kullanın dostlar ikinizde ama en kısa zamanda direksiyonda yer bulunması dileğiyle :eyv

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​Güzel günlerde güle güle kullan abi , emeği geçen herkesin ellerine sağlık .. :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Güzel günlerde güle güle kullan abi , emeği geçen herkesin ellerine sağlık .. :)
Eyvallah kardeşim...:eyv

metehancihangir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın bende megane 2 için araştırdım gösterge panelimde cc sembolleri vardı fakat sigorta kutusunda falan yeri yokmuş elektrikçim yapamayacağını söylediği için askıya aldık

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın bende megane 2 için araştırdım gösterge panelimde cc sembolleri vardı fakat sigorta kutusunda falan yeri yokmuş elektrikçim yapamayacağını söylediği için askıya aldık
Yapılır yapılmayacak bişi degil cruise control de sigorta yok zaten beyaz soket varsa sorun yok yapilir

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankaradaysan yapalım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Açma kapama düğmesini aldım sokete taktık, inanlar'da cotech Mesut tarafından OBD den girilerek hem gösterge hem enjeksiyon beyninden sistem aktiflendi, Basın Ekspres yolunda kısa bir deneme yaptım sistem sorunsuz çalışıyor...
Kısa bir video çektim yükleyebilirsem paylaşırım...:eyv
Bu arada düğmenin liste fiyatı 75 lira, direksiyon üzerindeki hız ayar düğmeleri de 218 lira, bilginiz olsun diye paylaşıyorum...

attachment.php

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğer açma kapama düğmesini nereye koydun

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abim fiyat bilgisi için teşekkür ediyorum, konuştuğumuz gibi Ankara dönüşü düğmeleri temin edip işleme koyuluyorum ben de. Kalıp için de seninle konuştuğumuz yere bir uğrayacağım servis ve Cotech işleri için de biraz vaktini alacağım. :)

Açma kapama düğmesini aldım sokete taktık, inanlar'da cotech Mesut tarafından OBD den girilerek hem gösterge hem enjeksiyon beyninden sistem aktiflendi, Basın Ekspres yolunda kısa bir deneme yaptım sistem sorunsuz çalışıyor...
Kısa bir video çektim yükleyebilirsem paylaşırım...:eyv
Bu arada düğmenin liste fiyatı 75 lira, direksiyon üzerindeki hız ayar düğmeleri de 218 lira, bilginiz olsun diye paylaşıyorum...

attachment.php

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun.
istedikten sonra yapılamayacak bişey yok şu dünyada.:eyv