Triger ve baskı balata değişimi

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servislerden fiyat al gene tabi
Benim dediğim sanayide renault parçaları satan yerler var
Orjinal parça almaya bak
Hem sanayideki reanult parçacıları indirimde yapıyorlar yüzde 10 kadar çok tanıdıksa yüzde 15 e kadar indirim yapıyorlar
Orjinal parçalarını ustana götür başında bekle montaj aşamasında
Serviste sadece şanzıman sök taka 450 TL yazıyorlar çünkü :)

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur haklısın valla abi sanayi dedinmi bi duruyorum ben zaten Cliodan önce Fiestam vardı 2004 dizel neler yapıldı o arabada bende ilk arabamdı bastıkça bastım bastıkça bastım conta yakmasından segman atmasına trigere kadar parçalanmıştı araba en sonunda malzemeydi isçilikdi bi kağıt gönderdi ustam 7bin :) halen hatırlıyorum çünkü ailem sağolsun çerçeveletip astı duvarıma :) ogün bu gündür hızı ve sanayiye gitmeyi bıraktım normal bakımına gidiyorum sadece servise artık bu triger olayındanda bu yüzden korkuyorum neyse abicim daha fazla ben soru sormayım zaten her detayı anlattın tekrardan çok çok teşekkür ederim :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar arkadaşlar, Triger değişimi sırasında zaten motor inmiş gibi olduğundan tabiri caizse tabi :) o sırada baskı balatayıda değiştirmek doğrumudur.Aracı 160binde almışdım şu anda 168binde aracım Clio 1.6 16v trigerini 130binde değiştirmişler daha doğrusu öyle demişti aldığım arkadaş ben yinede içim rahat etsin diye yazın değiştirmek istiyorum fakat baskı balatamda yeni gibi hiç kaçırmasıda yok değiştirsem mi diyede düşünmekdeyim sanayide bi akrabamızda ikisinin değişimi 500-600 arasını bulur dedi sizinde fikrinizi almak isterim herkese iyi forumlar :) Boş beleş bir soru sorduysam affola :)

baskı balatandan şikayetin olana kadar değiştirme hem triger hem baskı balata imkanı yok 600 liraya yapmazlar yapandan da şüphe duyarım..