TUG Kangoo Şehir içi Yakıt Tüketimi-Birisi Rekormu Dedi.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mükemmel Değerler Seviyorum bu dCİ Motoru :D

batuhan_3000

Batuhan KARALAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babamın Shift özelliğine dikkat etmeden ortalaması 4.6. Shifte dikkat etse neler olur görmek istemiyorum :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok iyi değerler, ben şehir içi 6.0 6.2 arasında geziyorum ama full şehir içi dur kalk yokuş vs. hepsi var güzergahta..

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta yeni aracında Shift özelliği çalışıyor seninki hız sabitleyici olmayan modelden değil mi(Yan çıtalar ve kapı kolları farklı :) yani bir öncekilerden) Shift özelliğini nasıl açtırdınız bizde aktif edelim

Bu arada bugün fulledim 784km sonunda 450km si şehir dışı 100km bazen 110 km hız ile gerisi 330km izmir şehir içi

ORTALAMAM 5.2lt gaza nazik davrandım :) 2011 105hp

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Shift özelliği sonradan açılmıyor kardeşim,aracın standart donanımında var ve hız sabitleme yok araçta...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Shift özelliği sonradan açılmıyor kardeşim,aracın standart donanımında var ve hız sabitleme yok araçta...

vahapaydın;718767' Alıntı:
2000 liracık bi masraftan sonra açılıyor diye biliyordum abi :D

Geçen forumda bir konu içinde okumuştum sanki üyelerimizden birinin Clio 4'ünde shift özelliği kapalıymış filan servise gidip açtırtmış. :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçen forumda bir konu içinde okumuştum sanki üyelerimizden birinin Clio 4'ünde de shift özelliği kapalıymış filan servise gidip açtırtmış. :)
F/Kangoo için soruşturmuştum,açılmıyor demişlerdi.
Shift özelliği olan dci motorlarda Delphi beyin var,Normal 85 liklerde Siemens beyin kullanılıyor,beyinle alakalı olabilir...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Shift özelliği olan dci motorlarda Delphi beyin var,Normal 85 liklerde Siemens beyin kullanılıyor,beyinle alakalı olabilir...

Doğrudur tabi abi, Clio 4 ile belki bu sistem değişmiştir ya da bu shift özelliği standart olarak vardır üretim esnasında bir hatadan dolayı bazı araçlarda yanmıyor olabilir e serviste bilgiliyse bu konuda sorunu direk halletmiştir. Mesela benim aracımda da yanmıyor shift ışığı bende servise sorduğumda maalesef yapacak bir şey yok denmişti. :)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Göstergede LED te olmayabilir abi, clipten tüm ışıkları yaktırma komutu verdirince o ışıklar yanmıyordu..