TUG Kangoo Şehir içi Yakıt Tüketimi-Birisi Rekormu Dedi.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam araçlarımız aynı dönem gibi ondan sordum benimki 105 lik bunların beyinleri siemens mi delphi mi ??

Kaldıki bu gösterge 2009 85 liklerde bile var yani bize gelenler kapalı gelmişti.Açılır gibi çünkü motor devrine göre çalışıyor extra sensör ihtiyacı yok ??

Demek seninki aldığında açıkmış şanslısın :eyv

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla açıkçası bu olay benim de aklımı kurcalamıyor değil hani. Ben yarın arabayı kaporta işi için servise bırakacağım, gitmişken de bir soruşturayım isterseniz? Ancak bilgili olan arkadaşlar da yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Bir de ustam bizim araçlarda nasıl bi beyin var?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ustam araçlarımız aynı dönem gibi ondan sordum benimki 105 lik bunların beyinleri siemens mi delphi mi ??

Kaldıki bu gösterge 2009 85 liklerde bile var yani bize gelenler kapalı gelmişti.Açılır gibi çünkü motor devrine göre çalışıyor extra sensör ihtiyacı yok ??

Demek seninki aldığında açıkmış şanslısın :eyv
Sistemden bakınca 85 Hp olan dci motorlarda Siemens beyin var,Delphi beyin 105 HP olanlarda var diye hatırlıyorum.
Yeni nesil 90 HP FAP lı olanlarda Delphi beyin var ve Shift özelliği kullanılmış...

Valla açıkçası bu olay benim de aklımı kurcalamıyor değil hani. Ben yarın arabayı kaporta işi için servise bırakacağım, gitmişken de bir soruşturayım isterseniz? Ancak bilgili olan arkadaşlar da yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Bir de ustam bizim araçlarda nasıl bi beyin var?
Bildiğin beyin işte,akünün hemen arkasındaki dikdörtgen siyah kutu...:)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sistemden bakınca 85 Hp olan dci motorlarda Siemens beyin var,Delphi beyin 105 HP olanlarda var diye hatırlıyorum.
Yeni nesil 90 HP FAP lı olanlarda Delphi beyin var ve Shift özelliği kullanılmış...

Bildiğin beyin işte,akünün hemen arkasındaki dikdörtgen siyah kutu...:)

yok abi ben delphi mi siemens mi onu merak etmiştim :D neden bilmiyorum bir türlü ısınamadım siemensle alakalı herhangi bir şeye ama delphi olduğunu öğrendiğim iyi oldu :D bu durumda biz de faplatabiliriz zannediyorum 105lik kangoolarımızı :D

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
yok abi ben delphi mi siemens mi onu merak etmiştim :D neden bilmiyorum bir türlü ısınamadım siemensle alakalı herhangi bir şeye ama delphi olduğunu öğrendiğim iyi oldu :D bu durumda biz de faplatabiliriz zannediyorum 105lik kangoolarımızı :D
O iş öyle olmuyor işte,110 hp olanlarda fap var...:)

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
işte oldurma meselesini bi araştıracağız be abicim :D yahu bu fap olayı sadece vites asistanı mı yoksa başka bi numarası da mı var?
Partikül filtresi var,Euro5 motor...

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni aracın kaçlık senin mustafa abi,hangi paket.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Yakmıyor, Kokluyor Çok Utangaç Çıktı Bu Kangoo Yakıt Konusunda qw